techbord.com فروش Humble Bundle Store در پایان تابستان تا 90٪ تخفیف از عناوین برتر را ارائه می دهد

چرا مهم است: آیا احساس می کنید به سادگی بازی های کافی برای فضای رایانه شما مبارزه نمی کنند؟ در اینجا چند خبر خوب آورده شده است: فروشگاه Humble Bundle در پایان تابستان فروش خود را آغاز می کند که تا 92٪ تخفیف از عناوین عالی را ارائه می دهد.

همانطور که در مورد همه بسته های نرم افزاری ، بازی ها و اشتراک های Humble وجود دارد ، درصدی از فروش حاصل از فروش به امور خیریه اختصاص می یابد - این شرکت در تلاش های مشترک خود تاکنون 185 میلیون دلار جمع کرده است. در این حالت ، این Heifer International است ، سازمانی که هدف آن رفع گرسنگی و فقر در سراسر جهان از طریق توسعه اقتصادی ، پایداری محیط زیست و موارد دیگر است.

فروش ، که تا 10 سپتامبر ، 10 صبح PST / 6 بعد از ظهر ادامه دارد. BST ، معاملات بسیار خوبی دارد. یکی از بزرگترین تخفیف ها 92٪ تخفیف در A Way Out است. بازی سرگرم کننده فرار از زندان ، که بسیار سرگرم کننده است هنگام بازی با یک دوست ، فقط 2.39 دلار است.

در جای دیگر ، کنترل Ultimate Edition ، که همراه با بازی اصلی و تمام گسترش های آن است ، به 31.99 دلار کاهش می یابد. . مجموعه Command and Conquer Remastered فقط 6.59 دلار است و قیمت Yakuza 0 نیز به 4.99 دلار می رسد.

پیشنهادات دیگر شامل Borderlands 3 Super Deluxe Edition با 49.99 دلار است و اگر شما از معدود افرادی هستید که این کار را انجام می دهید. T Witcher 3 ، نسخه بازی سال 15.99 دلار است.

تخفیف در حق بیمه انتخاب حق بیمه نیز وجود دارد. مشترکان جدید این سرویس می توانند فقط با پرداخت 12 دلار به این برنامه بپیوندند و به آنها امکان دسترسی به حداکثر 300 دلار بازی را می دهند که می توانند برای همیشه نگه داشته شوند. همچنین در فروشگاه Humble 20٪ تخفیف برای اقلام دریافت می کنید.

فروش Humble Bundle Store در پایان تابستان تا 90٪ تخفیف از عناوین برتر را ارائه می دهد
gaming/فروش-humble-bundle-store-در-پایان-تابستان-تا-90-تخفیف-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گره فرایند 1 آلفای میکرون بهبود چشمگیری در تراکم و عملکرد DRAM ارائه می دهد
techbord.com Tomb Raider و Skull Island در حال دریافت اقتباس های انیمیشن از Netflix هستند
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.