techbord.com فروش پاییز Steam  '2020 رکوردشکن بود

چه اتفاقی افتاده؟ فروش بخار همیشه برای Valve و سازندگان بازی یک معامله بزرگ بود و رویداد اخیر پاییز نیز از این قاعده مستثنی نبود. با توجه به اینکه صنعت بازی با افزایش چشمگیر مردم به دلیل سرگرمی در خانه بیشتر مردم ترجیح می دهند ، فروش پاییزی امسال "بیشترین درآمد را از لحاظ درآمد برای توسعه دهندگان و ناشران داشته است."

فقط یک میلیون نفر برای اولین بار در خلال فروش پاییز یک بازی خریده اند یا یک معامله خرد انجام داده اند که در مقایسه با سال 2019 یک سوم افزایش داشته است. در عین حال ، کاربران همزمان به نزدیک 24 میلیون نفر می رسند ، یعنی حدود 7 میلیون بیشتر از در اوج فروش در سال گذشته.

دریچه به قرنطینه در حال انجام به عنوان یکی از عوامل پشت سر گذاشتن تعداد بالا ، همراه با موفقیت در بازی های جدید و بازی های قدیمی تر اشاره می کند که محبوبیت دوباره ای پیدا کرده است - در میان ما به عنوان مثالی از مورد آخر برجسته شده است. به گفته این شرکت ، توصیه های بهتر و مرکز فروش تجدید شده نیز به افزایش فروش کمک می کند.

فروش پاییز Steam '2020 رکوردشکن بود
gaming/فروش-پاییز-steam-2020-رکوردشکن.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.