خبر

 • تک بورد - فروش پاییزی Steam آغاز شد: تخفیف‌ها، نامزدی جوایز، و نشان‌های رایگان فراوان

  فروش پاییزی Steam آغاز شد: تخفیف‌ها، نامزدی جوایز، و نشان‌های رایگان فراوان
  1 روز و 20 ساعت قبل

  تمام پول خود را در جمعه سیاه خرج می کنید؟ حتما مقداری را برای Steam ذخیره کنید. فروش پاییزی اکنون در ویترین فروشگاه Valve در حال اجرا است و تا تاریخ پایان هفته آینده، تخفیف های معمولی را ارائه می دهد.

  اگرچه فروش پاییزی که قبلاً فروش جمعه سیاه Steam نامیده می‌شد، به اندازه رویدادهای زمستانی و تابستانی Valve مهم نیست، اما هنوز هم می‌توان معامله‌های زیادی پیدا کرد.

  برخی از نکات برجسته عبارتند از Deathloop، از 60 دلار معمولی به 30 دلار، دهکده ایول رزیدنت با 30 دلار، نگهبانان کهکشان مارول به قیمت 39 دلار، و Psychonauts 2 با قیمت 42 دلار، که همگی در بهترین بازی های رایانه شخصی ما هستند (شما لیست باید در حال پخش باشد. Disco Elysium – The Final Cut نصف قیمت است، اکنون فقط 20 دلار، و می توانید بهترین بازی تاریخ، Dark Souls (Remastered) را با قیمت 20 دلار پیدا کنید.

  در جاهای دیگر، طرفداران VR می توانند از Half-Life لذت ببرند. : Alyx به قیمت 30 دلار، همان قیمت Days Gone. نسخه افسانه ای Mass Effect 35 دلار قیمت دارد، اگرچه Xbox Game Pass برای اعضای رایانه شخصی ممکن است بخواهند آن را متوقف کنند زیرا به زودی به عنوان بخشی از اشتراک آنها در دسترس خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی