خبر

 • تک بورد - فروش پاییزه Steam در حال انجام است

  فروش پاییزه Steam در حال انجام است
  11 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ امسال سال پر تلاطمی بود ، اما رویدادهای فروش Steam آشنایی دلنشینی را ارائه می دهد. جدیدترین آنها ، فروش پاییزی ، تازه آغاز شده است و همراه با آن بازگشت جوایز سالانه Steam نیز برگزار می شود.

  Steam به کاربران خود امکان انتخاب نامزدهای دسته بندی های جایزه خود را که از هشت به ده سال گذشته افزایش یافته ، می دهد. آنها عبارتند از:

  بازی سال VR بازی سال کار عشق بهتر با دوستان نوآورانه ترین گیم پلی برجسته ترین داستان غنی از داستان بهترین بازی شما در بهترین سبک تصویری بهترین موسیقی متن بهترین مکیدن "بنشینید و آرام باشید " بازی ها

  Steam آن دسته آخر را عناوینی توصیف می کند که پادزهر روز شلوغی هستند. روان است ، آرامش بخش است و باعث می شود نگرانی های شما ذوب شود. این بازی لحظه ذره شماست. " بنابراین ، Doom Eternal کمتر و Abzu بیشتر ، اگرچه دومی نمی تواند نامزد شود زیرا در سال 2020 منتشر نشد.

  https://techbord.com فروش پاییزه Steam در حال انجام است

  شما می توانید هر بازی را که امسال منتشر شده معرفی کنید - Steam به شما در انتخاب عناوین واجد شرایط کمک می کند . رای گیری برای برندگان در طی فروش زمستانی انجام می شود که انتظار می رود بین 22 دسامبر و 5 ژانویه برگزار شود.

  علاوه بر برخی موارد جدید در فروشگاه Steam Points Shop ، این رویداد عمیق معمول را می بیند تخفیف در بازی های جدید و قدیمی. Doom Eternal به 19.79 دلار کاهش می یابد ، اسکادران جنگ ستارگان که اخیراً منتشر شده 40 درصد تخفیف دارد (اکنون 23.99 دلار) و Remnant: From the Ashes نصف قیمت با 19.99 دلار است ، اما چند مورد ذکر نشده است. در تاریخ 1 دسامبر ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام به پایان می رسد. فقط به یاد داشته باشید که قبل از ورود Cyberpunk 2077 وقت زیادی برای اتمام خریدهای خود نخواهید داشت.

خبرهای دیگر از بازی