خبر

 • تک بورد - فروش هالووین استیم فعال می شود و هزاران عنوان وحشتناک را پس انداز می کند

  فروش هالووین استیم فعال می شود و هزاران عنوان وحشتناک را پس انداز می کند
  11 روز قبل

  معاملات تعطیلات: فروش سالانه Steam همیشه ارزش دارد که منتظر آن باشید، اما فصل تعطیلات زمانی است که ما تمایل به دیدن جذاب ترین آنها داریم. در حالی که فروش زمستانی هنوز حداقل چند ماه دیگر تعطیل است، متقاضیان تخفیف هنوز هم می توانند از پس انداز قابل توجهی در چند روز آینده به لطف تخفیف تازه راه اندازی شده هالووین برخوردار شوند.

  اگرچه فروش هالووین کل ویترین فروشگاه Steam را تغییر نمی دهد، شما یک صفحه فروش اختصاصی جدید پیدا خواهید کرد که به درستی وحشت زده شده است. این به نوعی به عنوان یک مرکز برای فروش عمل می کند. در حالی که بخش اعظم بازی‌های ارائه شده در این صفحه واقعاً متمرکز بر ترس هستند، یا حداقل نسبتاً ترسناک هستند، شما با طیف وسیع‌تری از محصولات نسبت به آن ژانر به تنهایی، معاملاتی را خواهید یافت.

  همه چیز معمولی است. ، بازی های RPG نه چندان ترسناک تا تیراندازی اول شخص و بازی های بقا در این فروش ارائه شده است. با این حال، با توجه به فصل هالووین، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا توجه را به برخی از عناوین تیره تر در کاتالوگ فروش Steam جلب کنیم.

  https://techbord.com فروش هالووین استیم فعال می شود، هزاران عنوان ترسناک را پس انداز می کند

  برای مثال Darkest Dungeon را انتخاب کنید ، که با قیمت بسیار تخفیفی فقط 5 دلار در دسترس است که از 25 دلار کاهش یافته است. همچنین Warhammer: End Times - Vermintide وجود دارد که حتی با قیمت 3 دلار (کاهش از قیمت 30 دلاری) مقرون به صرفه تر است. دنباله آن کاهش قیمت متوسط ​​تری را در 7.49 دلار دریافت کرده است.

  اگر غواصی در سیاهچال و موش کشی فنجان چای شما نیست، شاید یک سیم کارت همهجانبه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. اگر چنین است، در Vampire: The Masquerade - Bloodlines که در حال حاضر فقط 10 دلار قیمت دارد، نگاهی بیندازید. اگر آن را امتحان کردید، فقط مطمئن شوید که وصله های انجمن را دانلود کرده اید -- به من اعتماد کنید، آنها ضروری هستند.

  چیزی آرامش بخش تر می خواهید؟ Graveyard Keeper یک گزینه عالی است. این یک شبیه ساز قبرستان کوچک جذاب با درجه شگفت انگیزی از عمق و مقدار زیادی طنز تاریک است. ناگفته نماند سبک هنری و حلقه گیم پلی لذت بخش Stardew Valley آن. با این حال، به جای کشاورزی، شما کشاورزی می کنید... اوهوم... اجساد. به هر حال، با 5 دلار، اشتباه کردن سخت است.

  https://techbord.com Steam\' فروش هالووین فعال می‌شود، هزاران عنوان ترسناک صرفه‌جویی می‌کند

  Meet Inscryption، یکی از عجیب‌ترین بازی‌های ترسناک ۲۰۲۱.

  از نظر بازی‌های کمی جدیدتر، به نظر می رسد Inscryption که به تازگی منتشر شده است، با بررسی های بسیار مثبت در Steam، و زیبایی شناسی فوق العاده ترسناک، واقعاً در حال پیشرفت است. بر اساس صفحه فروشگاه خود، Inscryption یک «اودیسه مبتنی بر کارت سیاه جوهری» است که به دنبال ترکیب ساختمان‌های سرکش، «پازل‌های سبک اتاق فرار» و وحشت روان‌شناختی در یک «اسموتیت خونی» است. "

  تخفیف زیادی نداشته است، بنابراین با گرفتن آن در طول فروش هالووین فقط چند دلار پس انداز خواهید کرد. با این وجود، مطمئناً سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد، و یکی از معدود بازی‌های واقعاً جدیدی است که در فروش ارائه شده است.

  ما به شما اجازه می‌دهیم بقیه معاملات هالووین را خودتان کشف کنید. فقط مراقب کیف پول خود باشید: فروش Steam می تواند وجوه شما را سریعتر از آنچه می توانید بگویید «اوه» تخلیه می کند. معاملات آبدار، ممکن است عاقلانه باشد که سریع عمل کنید. یا فقط منتظر فروش زمستانی باشید، که دقیقاً همان کاری است که من قصد انجام آن را دارم.

خبرهای دیگر از بازی