techbord.com فروش نینتندو سوییچ 3DS را کسوف کرده و در Game Boy Advance بسته شده است

چه کسی می توانست نینتندو سوییچ ، یک کنسول ترکیبی را که با اولین معرفی در سال 2016 مورد تحسین قرار گرفت ، پیش بینی کند که در کمتر از سه سال ، خانواده محبوب 3DS این شرکت را پشت سر بگذارد؟

نینتندو در آخرین گزارش مالی خود نشان داد که 79.87 میلیون دستگاه سوئیچ اکنون به سراسر جهان ارسال شده اند. این رقم باعث می شود سوئیچ بالاتر از خانواده 3DS در لیست پرفروش ترین کنسول ها باشد و به زودی می تواند 81.5 میلیون فروش سری Game Boy Advance را تحت الشعاع قرار دهد.

سوئیچ هنوز راه طولانی دارد. قبل از گرفتن خانواده DS نینتندو - دومین کنسول پرفروش تاریخ 154 میلیون دستگاه فروخته است. در جایگاه سوم Game Boy & Game Boy Color (118 میلیون) و مقام ششم Wii (101 میلیون) قرار دارد.

در طول 9 ماه منتهی به 31 دسامبر 2020 ، 24.1 میلیون واحد سوئیچ وجود داشت حمل - 35.8 درصد افزایش نسبت به سال گذشته و موفقیت آمیزترین دوره تاکنون. 16.7 میلیون از این تعداد سوئیچ استاندارد بود ، در حالی که Switch Lite 7.3 میلیون باقیمانده را تشکیل می داد.

فروش نرم افزار سوئیچ به 176.10 میلیون واحد رسید که 43 درصد رشد سالانه است. فروش دیجیتال 40.9 درصد از این تعداد ، 12.3 درصد رشد سالانه را تشکیل می دهد.

از زمان ورود آن در مارس 2017 ، 532.34 میلیون بازی سوییچ به فروش رسیده است.

با نگاه دقیق تر به فروش بازی ، Animal Crossing: New Horizons هم اکنون از زمان راه اندازی مارس گذشته 31.18 میلیون نسخه فروش داشته است و این امر باعث شده است که این بازی به پرفروش ترین بازی سوییچ ، Mario Kart 8 Deluxe (33.41 میلیون) نزدیک شود. همچنین 9 ماه خوب برای همه ستاره های Super Mario 3D بود که 8.32 میلیون فروش داشت.

نینتندو سوییچ در اولین سال راه اندازی ، واحدهای بیشتری از Wii U را در طول عمر خود مدیریت کرد. فروش نینتندو سوییچ در آوریل 2019 از نینتندو 64 (34 میلیون) سبقت گرفت و در ژانویه 2020 از SNES (52 میلیون) عبور کرد.

سوئیچ می تواند امسال با شایعه راه اندازی نسخه ارتقا یافته نسخه جدید ، رونق دیگری بگیرد. کنسولی به نام Super Switch - احتمالاً ادای احترامی به سیستم سرگرمی Super Nintendo (SNES) اصلی ، که سی امین سالگرد خود را امسال جشن می گیرد.

فروش نینتندو سوییچ 3DS را کسوف کرده و در Game Boy Advance بسته شده است
gaming/فروش-نینتندو-سوییچ-3ds-را-کسوف-کرده-و-در-game-boy-advance.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.