خبر

 • تک بورد - فروش زمستانی Steam اکنون فعال است: تخفیف‌ها، جوایز استیم و استیکرهای رایگان فراوان

  فروش زمستانی Steam اکنون فعال است: تخفیف‌ها، جوایز استیم و استیکرهای رایگان فراوان


  1 ماه قبل

  رویداد فروش زمستانی Steam از راه رسید و سیل تخفیف های معمولی را برای عناوین قدیمی و جدید به همراه داشت. همچنین فرصتی برای کشف بازی هایی است که نامزد جوایز Steam شده اند و به بازی های مورد علاقه خود رای دهید.

  فروش زمستانی Steam تا 5 ژانویه ساعت 10 صبح ادامه دارد. بزرگ‌ترین فروش شرکت در سال به معنی خرید و فروش زیاد است. یکی از معاملات برجسته Deathloop است که با 50 درصد کاهش به 29.99 دلار رسیده است.

  کسانی که مشترک PC Game Pass نیستند، می توانند Back 4 Blood را با 40 درصد تخفیف (35.99 دلار) خریداری کنند و 10 درصد تخفیف Forza دریافت کنند. Horizon 5 (53.99 دلار). Star Wars Jedi: Fallen Order به 14.79 دلار کاهش یافته است، در حالی که Days Gone، Sekiro: Shadows Die Twice و No Man’s Sky همگی 29.99 دلار هستند. و اگر شما یکی از معدود افرادی هستید که از قبل مالک آن نیستید، The Witcher 3: Wild Hunt فقط 7.99 دلار قیمت دارد—حتما تمام مدهای گرافیکی را برای تجربه ای شگفت انگیز اضافه کنید.

  https://techbord.com <b>فروش</b> <b>زمستانی</b> <b>Steam</b> <b>اکنون</b> <b>فعال</b> است: تخفیف‌ها، <b>جوایز</b> <b>Steam</b> و تعداد زیادی <b>استیکر</b> رایگان

  علاوه بر تمامی بازی‌های پیشنهادی، نامزدهای جوایز Steam نیز مشخص شده‌اند. کاربران می‌توانند به محبوب‌ترین عناوین خود در ده دسته، از جمله بازی سال، که شامل Valheim، New World، Resident Evil Village، Forza 5، و Cyberpunk 2077 است، رأی دهند. سال گذشته خیلی دیر رسید که برای جوایز 2020 در نظر گرفته شد. این نویسنده احساس می‌کند که Valheim افتخارات اینجا را به دست خواهد آورد.

  همانند فروش‌های قبلی، خریداران امتیاز Steam را برای خرج کردن در اقلام آرایشی دریافت می‌کنند. همچنین استیکرهای متحرک اسرارآمیز رایگان در هر روز از فروش ارائه می‌شود.

  Steam تنها پلتفرمی نیست که در حال حاضر فروش دارد. رویداد فروشگاه اپیک گیمز تا 6 ژانویه ادامه دارد و برخی از پیشنهادها در فروشگاه رقیبش موجود نیست، از جمله Far Cry 6 با قیمت 38.99 دلار، و GOG نیز فروش فصلی دارد. در اینجا امیدواریم کسی یک SSD جدید برای هدیه کریسمس برای ما بخرد.


  تگ ها:

  فروش , زمستانی , steam , اکنون , فعال , تخفیف‌ها , جوایز , استیم , استیکر , رایگان , فراوان


  v 20
خبرهای دیگر از بازی