خبر

 • تک بورد - فروش زمستانی GOG اکنون زنده است ، معمار زندان را به صورت رایگان بگیرید

  فروش زمستانی GOG اکنون زنده است ، معمار زندان را به صورت رایگان بگیرید
  7 روز و 9 ساعت قبل

  فروش سالانه زمستانی GOG اکنون با تخفیف بیش از 3،300 بازی که برخی از آنها تا 91 درصد کاهش یافته است ، پخش می شود. اگر بخواهید کتابخانه بازی خود را بیشتر بسازید ، اکنون زمان مناسب برای کشش بیشتر پول شماست.

  موارد برجسته شامل نیمه نسخه کنترل Ultimate Edition و No Man’s Sky و همچنین 60 درصد تخفیف Frostpunk ، Metro Exodus و Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition است. کلاسیک های فرقه ای مانند Diablo و BioShock Infinite Complete Edition نیز ارائه می شوند.

  مجموعه های کامل نیز با تخفیف های عمیق در دسترس هستند. مجموعه Witcher Universe با پنج قطعه محتوا را می توانید فقط با قیمت 26.95 دلار خریداری کنید و در صورت خرید سه یا چند بازی Paradox Interactive ، می توانید تخفیف بیشتری را باز کنید.

  فروش زمستانی GOG علاوه بر این اولین فرصت برای گرفتن است نسخه های کلاسیک کونامی مانند نسخه های اصلی Metal Gear ، Metal Gear Solid و Silent Hill 4: The Room را دوباره منتشر کرد.

  به عنوان پاداش ، می توانید یک نسخه از معمار زندان را نیز به صورت رایگان بگیرید تا زمانی که موافقت کنید ارتباطات بازاریابی را از GOG دریافت کنید. این پیشنهاد فقط برای 72 ساعت آینده مناسب است بنابراین اگر بخواهید باید آن را ASAP ادعا کنید.

  فروش زمستانی GOG تا 4 ژانویه 2021 ادامه دارد. فروش سالانه زمستانی Steam همچنین انتظار می رود در روزهای آینده شروع شود ، بنابراین برای این کار نیز چشم های خود را پوست کنده نگه دارید.

خبرهای دیگر از بازی