خبر

 • تک بورد - فروش زمستانی 2020 Steam اکنون به صورت مستقیم پخش می شود

  فروش زمستانی 2020 Steam اکنون به صورت مستقیم پخش می شود
  19 روز و 8 ساعت قبل

  سرانجام آخرین فروش سالانه زمستانی Steam فرا رسید که بهترین معاملات سال را در زمینه عرضه رایانه های شخصی جدید و قدیمی به ارمغان می آورد. در کنار فروش ، جوایز Steam 2020 شروع شده است ، به کاربران اجازه می دهد تا به عناوین مورد علاقه خود در طیف گسترده ای از دسته ها رأی دهند.

  متأسفانه ، به نظر می رسد فروش زمستانی 2020 آنچه را که ما اعتقاد داشتیم درست است مدتی است تقویت می کند: به نظر می رسد که سوپاپ کاملاً با متا حوادث فصلی انجام شده است.

  همانند بسیاری از Steam اخیر فروش ، فروش زمستانی فاقد هر نوع بازی کوچک و یا هدایایی است که قبلاً در ویترین فروشگاه سنتی بوده است. در نهایت ، خریداران احتمالاً مورد توجه قرار نمی گیرند - مهمترین قسمت فروش سالانه زمستان همیشه تخفیف بازی است. شاید اجازه دادن به آنها برای رسیدن به صحنه اصلی از اینجا به بعد بهترین باشد.

  بنابراین ، انتظار می رود امسال چه نوع معاملاتی را در Steam ببینید؟ اکثر نسخه های اصلی رایانه های شخصی چند سال گذشته با تخفیف شدید در دسترس هستند ، برخی از عناوین اخیر با کمی کاهش قیمت روبرو هستند.

  https://techbord.com فروش زمستانی 2020 Steam اکنون زنده است

  Ultimate Edition Control ، به عنوان مثال ، فقط 19 دلار (50 درصد تخفیف) دارد و Halo: مجموعه Master Chief می تواند حدود 24 دلار یا 40 درصد از قیمت برچسب معمول خود محدود شود. Hideo Kojima 'Death Stranding عالی نیز 50 درصد با 30 دلار تخفیف دارد و Red Dead Redemption 2 با جزئیات بسیار زیبا 40 دلار صرفه جویی می کند و برای شما 20 دلار صرفه جویی می کند.

  ما به شما اجازه می دهیم Steam را مطالعه کنید کاتالوگ کامل معاملات خودتان - این باید یک روند نسبتاً آسان باشد ، زیرا Valve این بار صفحه فروش خود را بسیار زیبا سازماندهی کرده است. بخشهای اختصاصی برای معاملات "حداکثر 75 درصد تخفیف" و همچنین بازیهای زیر 10 دلار (که شامل عناوین عالی مانند Dragon Age Inquisition و Titanfall 2 می باشد) اختصاص داده شده است.

  همانطور که قبلاً به طور خلاصه اشاره کردیم ، شما همچنین می توانید در جوایز Steam Awards 2020 رای گیری کنید ، بازی مورد علاقه خود را از چند دسته از جمله بازی سال ، بازی VR سال ، کار عشق و موارد دیگر انتخاب کنید.

  فروش Steam Winter در پایان می یابد 5 ژانویه در ساعت 10 صبح PT.

خبرهای دیگر از بازی