خبر

 • تک بورد - فروش جمعه سیاه GOG.com تا اول دسامبر ادامه دارد

  فروش جمعه سیاه GOG.com تا اول دسامبر ادامه دارد
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ جمعه سیاه با خرده فروشان بی شماری که درجات مختلف تخفیف را ارائه می دهند در جریان است. GOG.com تفاوتی ندارد زیرا پلتفرم توزیع دیجیتال بیش از 2،600 معامله را ارائه می دهد که برخی از آنها تا 90 درصد از قیمت عادی خود تخفیف دارند ، از هم اکنون تا اول دسامبر.

  موارد برجسته شامل 75 درصد تخفیف Prey: Digital Deluxe Edition (اکنون 9.99 دلار) ، نصف نسخه Ultimate Edition و The Outer Worlds (هزینه شما به ترتیب با 19.99 و 29.99 دلار) و 60 درصد تخفیف GreedFall (در حال حاضر 19.99 دلار). >

  GOG.com همچنین در برخی موارد معاملات فلش محدود با تخفیف های عمیق تر را نیز ارائه می دهد. از زمان نوشتن این مقاله (و برای 23 ساعت آینده) ، می توانید Hitman: Blood Money را با 85 درصد تخفیف (هزینه را به 1.49 دلار کاهش دهید) ، Hellblade: Senua's Sacrifice با 80 درصد تخفیف (فقط به 5.99 دلار) و تخفیف 60 درصدی تخفیف Tropico 5: Complete Collection (هزینه شما فقط 13.99 دلار است).

  چند بازی دیگر در بخش معاملات فلش با تایمرهای 48 ساعته از جمله Age of Wonders: Planetfall ، Pillars of Eternity: Definitive لیست شده اند. نسخه و شوالیه توخالی. احتمالاً معاملات جدید و معاملات 24 ساعته پس از انقضا جایگزین آنها می شود ، بنابراین اگر مورد دلخواه خود را مشاهده کردید ، حتماً آن را انتخاب کنید در حالی که هنوز در فروش است.

خبرهای دیگر از بازی