خبر

 • تک بورد - فروش تعطیلات فروشگاه اپیک گیمز به صورت زنده است و آنها 15 بازی رایگان به شما هدیه می دهند

  فروش تعطیلات فروشگاه اپیک گیمز به صورت زنده است و آنها 15 بازی رایگان به شما هدیه می دهند


  1 ماه قبل

  فروش تعطیلات سالانه فروشگاه Epic Games اکنون فعال است. توسعه‌دهنده و ناشر ادعا می‌کنند که با تخفیف‌هایی روی بیش از 1300 بازی، نسخه‌ها و افزونه‌ها، این بزرگترین فروش تا به امروز بوده است. تخفیف ها از 10 درصد تا 95 درصد متغیر است، و هر بازی کامل بیش از 14.99 دلار یک کوپن تخفیف 10 دلاری دریافت می کند که بدون محدودیت در تعداد بازی هایی که می توانید خریداری کنید، در هنگام پرداخت اعمال می شود.

  به عنوان مثال، اگر بخواهید 10 بازی را دقیقاً با 14.99 دلار تخفیف پس از فروش بخرید، کوپن ها روی هم قرار می گیرند تا 100 دلار از مجموع شما کم کنند.

  Epic Games نیز ارائه می دهد. هر روز یک بازی رایگان در طول فروش تعطیلات، و با یک نسخه رایگان از Shenmue III شروع شد. بازی رایگان امروز Neon Abyss است، یک بازی run\'n\'gun که معمولاً با قیمت 19.99 دلار به فروش می رسد. بهترین حالت این است که می‌توانید به سادگی از یک دستگاه تلفن همراه وارد حساب Epic Games خود شوید تا بازی‌های رایگان را ادعا کنید، سپس بعداً آن‌ها را در رایانه شخصی خود دانلود کنید.

  در جای دیگر، می‌توانید آیتم‌های رایگان درون بازی را برای Fortnite دریافت کنید. Warframe و Rocket League.

  در مورد خود فروش، تخفیف های قابل توجه زیادی در پیشنهاد وجود دارد. بازی Far Cry 6 با کاهش 35 درصدی، مال شما با قیمت 38.99 دلار است و می‌توانید Assassin's Creed Valhalla را با قیمت 29.99 دلار نصف کنید. Borderlands 3 پس از 75 درصد تخفیف به 14.99 دلار کاهش می یابد و وقتی کوپن فوری 10 دلاری را در نظر بگیرید، فقط 4.99 دلار است. همین امر را می توان در مورد Grand Theft Auto V: Premium Edition که پس از فروش و کوپن فوری به قیمت 4.99 دلار اعلام کرد.

  آیا قصد دارید چیزی برای بازی در تعطیلات خریداری کنید؟

  فروش تعطیلات فروشگاه Epic Games تا 6 ژانویه 2022 ساعت 11 صبح شرقی ادامه دارد.


  تگ ها:

  فروش , تعطیلات , فروشگاه , اپیک , گیمز , صورت , زنده , آنها , بازی , رایگان , هدیه , دهند


  v 9
خبرهای دیگر از بازی