خبر

 • تک بورد - فروشگاه PlayStation انگلستان لیست PS + freebie GreedFall ژانویه را با 10000 پوند ارائه می دهد

  فروشگاه PlayStation انگلستان لیست PS + freebie GreedFall ژانویه را با 10000 پوند ارائه می دهد
  7 روز و 10 ساعت قبل

  چه معامله ای ... نه: در حال حاضر اعضای PlayStation Plus در انگلیس می توانند GreedFall را با قیمت کم و کم 10،000 پوند دریافت کنند. این فقط 10 هزار پوند بیشتر از مبلغی است که مشتریان ایالات متحده برای آن پرداخت می کنند ، زیرا در حال حاضر رایگان PS + است. شوخی به کنار ، اگر در انگلستان ، اسرائیل یا هر منطقه دیگری زندگی می کنید که قیمت بسیار بالایی دارد ، فقط صبور باشید. به دلیل پوشش گسترده رسانه ای ،

  کاربران در Reddit و Twitter متوجه اشکال عجیب قیمت گذاری در فروشگاه PlayStation شده اند. GreedFall ، یک RPG اکشن ساخته شده توسط Spiders ، با قیمت 10000 پوند در فروشگاه انگلستان ثبت شده است. به نظر می رسد اوضاع در ایالات متحده طبیعی است ، اما دیگران قیمت های مشابهی را در مناطق دیگر گزارش می دهند.

  از قضا GreedFall یکی از بازی های رایگان PlayStation Plus برای ژانویه است. دو حالت آزاد دیگر ، Maneater و Shadow of the Tomb Raider ، تحت تأثیر خطا قرار نگرفته اند. با این حال ، پست های زیادی در مورد اشکال قیمت گذاری ارسال شده است که ناظران در subreddit r / playstation به کاربران التماس می کنند که دیگر در مورد آن صحبت نکنند.

  AskPlayStation yoAskPS_UK آیا به نظر شما این قیمت خوبی است. .. # Greedfall 10،000،000 پوند برای اعضای PS Plus؟ Assetto Corsa با 6.24 پوند؟ آیا این ها بازی های ماهانه PS Plus شما هستند؟ #Playstation #Sony #psplus #AssettoCorsaCompetizioneeurogamerIGNUK pic.twitter.com/U5E2JZUjZ4

  - Andreas K. (@ CollateralWill) 5 ژانویه 2021

  اشکال نسبتاً بی خطر به نظر می رسد. تا کنون که جمع شده ایم ، هیچ کس 10 هزار پوند برای این بازی پرداخت نکرده است ، و حتی اگر کسی دیوانه وار موفق به انجام آن از طریق پرداخت با این قیمت شود ، سونی احتمالاً خرید را پس می دهد. به نظر می رسد تنها مشكل واقعی ایجاد تداخل در توانایی ادعای مشتری به صورت رایگان است.

  GamesRadar و IGN هر دو خاطرنشان می كنند كه این اولین بار نیست كه چنین مشكلی در قیمت گذاری رخ می دهد. عناوین دیگر بصورت پراکنده با همان قیمت در نوامبر سال 2020 لیست شده اند ، از جمله Street Fighter V ، Dead Cells ، AO Tennis 2 و جمعه سیزدهم. با این حال ، به نظر می رسد این اولین بار است که این اشکال در یک بازی رایگان PS + ظاهر می شود.

  به نظر می رسد که این بازه زمانی با کنسول PlayStation 5 مطابقت دارد. ما فقط حدس می زنیم ، اما این اشکال ممکن است زمانی ایجاد شود که سونی فروشگاه PlayStation را برای جابجایی مشتریان نسل بعدی خود تغییر ساختار داد.

  بازی های رایگان PlayStation Plus در سه شنبه اول ماه چرخش می کنند. اگرچه سونی در مورد اوضاع اظهارنظری نکرده است ، اما به احتمال زیاد مدت ها قبل از اینکه بازی از قفسه freebie چرخانده شود ، مشکل برطرف خواهد شد.

خبرهای دیگر از بازی