خبر

 • تک بورد - فروشگاه Epic Games Mega Sale با 10 off تخفیف کوپن ، تخفیف های بسیار زیاد و هدایای NBA 2K21 بازگشت

  فروشگاه Epic Games Mega Sale با 10 off تخفیف کوپن ، تخفیف های بسیار زیاد و هدایای NBA 2K21 بازگشت
  26 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ دوباره آن زمان سال است: Mega Sale فروشگاه Epic Games بازگشته است و همراه آن تخفیف ، کوپن نامحدود و یک بازی رایگان در قالب NBA 2K21 ارائه می شود. این رویداد تا 17 ژوئن ادامه دارد ، بنابراین زمان کافی برای استفاده از پیشنهادات وجود دارد.

  این سومین فروشگاه بزرگ Epic Games Mega Sale است. همانند تبلیغات قبلی ، اعضا می توانند پیشنهاد کوپن Epic را بدست آورند که 10 دلار از هر بازی با قیمت 14.99 دلار یا بیشتر کم می کند. از همه بهتر ، معامله تمام نمی شود. هر بار که کوپن استفاده می شود ، به شما کوپن دیگری داده می شود. تنها محصولی که نمی توان از آنها استفاده کرد ، پیش خریدها ، گذرهای فصل ، DLC و موارد درون بازی مانند Fortnite V-Bucks است. فقط به سیستم حساب Epic خود وارد شوید و دکمه "GET MY EPIC COUPON" را بزنید.

  هرکسی که قبلاً بازی ای را که در دوره فروش راه اندازی شده پیش خرید کرده باشد ، بابت 10 دلار هزینه برگشت به حساب خود دریافت می کند ، این خوب است زیرا چیزهای ناامیدکننده دیگری نسبت به اینکه شما فقط تخفیف را از دست داده اید وجود دارد.

  https: / /techbord.com Mega Sale فروشگاه Epic Games با 10٪ تخفیف بی نظیر کوپن ، تخفیف های کلان و هدایای NBA 2K21

  بازگشت در کنار فروش ، بازی هفتگی معمول و رایگان Epic است. از هم اکنون تا 27 مه ، می توانید NBA 2K21 را به صورت رایگان بارگیری کنید. این اولین چهار بازی است که در جریان این رویداد اهدا می شود ، بنابراین هر هفته موارد جدید را بررسی کنید.

  علاوه بر این ، بسیاری از عناوین کاهش زیادی دارند که به 75٪ می رسد. برخی از نکات برجسته شامل Assassin’s Creed: Valhalla تا 44.99 دلار ، Cyberpunk 2077 به 47.99 دلار ، Red Dead Redemption 2 با 40.19 دلار و Outriders اکنون 44.99 دلار کاهش یافته است. علاوه بر این ، این قیمت ها بدون کوپن 10٪ اضافه شده است ، بنابراین خریداران حتی کمتر پرداخت می کنند.

خبرهای دیگر از بازی