خبر

 • تک بورد - فروشگاه Epic Games هفته آینده دستاوردها را بدست می آورد - پس چه چیزی هنوز وجود ندارد؟

  فروشگاه Epic Games هفته آینده دستاوردها را بدست می آورد - پس چه چیزی هنوز وجود ندارد؟
  14 ساعت و 16 دقیقه قبل

  توانایی سفارشی سازی طولانی مدت برای سفارشی کردن پروفایل های کاربر-اما تعداد زیادی در نقشه راه باقی مانده است.
  تقریباً سه سال پس از عرضه آن در رایانه های شخصی ویندوز ، Epic Games Store به زودی سرانجام از ویژگی رایج در سایر سیستم عامل های بازی پشتیبانی می کند: به

  این سیستم ، همانطور که در روز دوشنبه اعلام شد ، "هفته آینده" به صورت زنده اجرا می شود و حول ترکیبی از "تروفی ها" و "امتیازات تجربه" می چرخد ​​، بنابراین به هر دو خانواده Xbox و PlayStation شبیه است. در حین انجام یک هدف ، یک هدف را برآورده کنید ، و یک جعبه بازشو هر چیزی را که تکمیل کرده اید ، همراه با یک جایزه و تعدادی امتیاز تجربه اعلام می کند. هر لیست دستاورد EGS تا 1000 امتیاز تجربه اضافه می کند ، در حالی که دستاوردهای کوچکتر (45 امتیاز یا کمتر) برچسب "برنز" و تعداد امتیازهای بالاتر "نقره" ، "طلا" و "پلاتین"

  < p>

  خواندن بیشتر

  Ubisoft بدون Steam اجرا می شود ، Epic Games Store را برای The Division 2 در بر می گیرد Epic در مورد چگونگی تأثیر این نکات بر نحوه عملکرد این سرویس نمی داند: "چشم خود را برای به روزرسانی های بیشتر نگه دارید شما منتظر بودید تا ویژگی های اجتماعی جدید و پاداش بازیکنان را در اواخر امسال کنار بگذاریم. " آیا این بدان معناست که نقاط دستاورد ممکن است به نوعی شبیه به Ubisoft Connect به عنوان ارز عمل کنند؟ حماسه نمی گوید

  دستاوردها برای بازیهای EGS موجود یا آینده اجباری نخواهد بود ، اگرچه در صورت وجود آنها ، Epic لیستی از قوانین را برای توسعه دهندگان شرکت کننده در نظر گرفته است. به هر میزان که یک بازی به دست آورد ، این امتیازها باید به 1000 امتیاز برسد - نه بیشتر ، نه کمتر - و هنگامی که تعداد زیادی از دستاوردها زنده می شوند ، نمی توان آنها را تغییر داد. در ایمیلی به Ars Technica ، نماینده Epic تأیید کرد که فروشگاه از افزودن دستاوردهای بیشتر به بسته های DLC و محتوای رایگان "سرویس زنده" پشتیبانی می کند - هرچند نحوه عملکرد دقیق آن هنوز اعلام نشده است.

  < p> عرضه فنی از اوایل امسال به عنوان یک ویژگی بتا گیج کننده که به عنوان "دستاوردهای توسعه دهنده" شناخته می شود ، آغاز شده بود. در چند بازی کمیاب در حال حاضر در EGS ، این بازی ها در هر زمان که بازیکنان اهداف خاصی را برآورده می کنند در یک پنجره ظاهر می شوند ، اما اندکی بعد در اتر محو می شوند-در پروفایل بازیکنان هیچ جا یافت نمی شود. به روز رسانی هفته آینده شامل منوهای موفقیت آمیز است که در برگه های "کتابخانه" یا "store" مشتری EGS قابل مشاهده است و توسعه دهندگان می توانند دستاوردهای توسعه دهندگان موجود را برای کار با سیستم جدید تغییر دهند یا به روز رسانی عمومی را نادیده بگیرند.

  تبلیغات

  در "نظرات کاربران" نفس نمی کشیم

  اطلاعیه روز دوشنبه همچنین حداقل یک به روز رسانی عمده برای مشتری EGS را نشان می دهد که در ماه ژوئیه نشان داده شده بود: پروفایل های قابل تنظیم. یک نماینده Epic به Ars می گوید که علی رغم صفحه اعلانات که شامل یک تصویر بصری از ظاهر آن است ، با پیشرفت دستاورد و نمادهای نمایه قابل تنظیم ، این نسخه در به روز رسانی هفته آینده به صورت زنده نمایش داده نمی شود.

  نقشه راه EGS این یک یادآوری جدی است که چگونه پشت ویترین کامپیوتر Epic در مقایسه با رقبای آن از نظر ویژگی ها بسیار عقب است. تا کنون ، چندین ویژگی بسیار درخواست شده را شامل می شود ، از جمله:

  خرید بازی برای افراد دیگر ، سپس ارسال آنها به عنوان "هدیه" دیجیتالی A "سبد خرید" که به خریداران امکان می دهد برای چندین بازی در یک معامله یک بارگیری پرداخت کنند رابط کاربری شامل کنترل های دستی برای اولویت بندی نرم افزارهای خاص بررسی کاربران پشتیبانی بومی برای ارزهای بیشتر در سراسر جهان و روش های پرداخت

  دو مورد آخر در آن لیست تا سال 2019 در ردیف "توسعه آینده" EGS قرار گرفتند ، که این امر نشان می دهد اولویت این دو برای Epic در زمینه توسعه است.

  از زمان راه اندازی EGS در اواخر سال 2018 ، با ساختار قیمت گذاری تهاجمی برای همه توسعه دهندگان-و مشوق های اضافی مبتنی بر مجوز برای توسعه دهندگانی که طرفدار Unreal Engine هستند-محبوب Valve ویترین فروشگاه ، Steam ، تا حد زیادی با ویژگی های خاص خود مقابله کرده است ، در مقابل کاهش 30 درصدی پیش فرض فروش بازی های دیجیتالی خود را کاهش می دهد. (صادقانه بگویم ، داده های عمومی نشان می دهد که Steam آن درصد کامل را نمی گیرد.) مسلما بزرگترین بازی Steam Play Together بوده است که می تواند اکثر بازی های "couch co-op" را با یک کلیک به لابی آنلاین تبدیل کند. .

  EGS هنوز با گزینه های ویترین فروشگاه فراتر از آنچه Steam ارائه می دهد ، پیش نرفته است ، زیرا نقشه راه آن چیزی را که بازیکنان قبلاً از دیگر ویترین ها عادت کرده بودند ، از جمله پشتیبانی ذخیره ابری و حالتهای آفلاین عملکردی ، تقلید می کند.

خبرهای دیگر از بازی