techbord.com فروشگاه فروش سیاه جمعه اپیک در حال انجام است

چه اتفاقی افتاده؟ جمعه سیاه است ، این بدان معناست که تقریباً در هر چیزی که تصور کنید ، از جمله بازی های ویدیویی ، فروش بسیار زیاد دارد. فروش پاییزی Steam در حال حاضر در جریان است ، و پیوستن به رقیب خود در تنزیل عناوین فروشگاه The Epic Games Store است.

Epic در برخی از عناوین برتر از جمله چندین موردی که اخیراً منتشر شده اند ، تخفیف زیادی دارد. Leg Dogs Legion با کاهش 25 درصدی به 45 دلار رسیده است که در چهار هفته پس از راه اندازی ، کسانی که بازی را خریداری کرده اند مورد استقبال قرار نخواهند گرفت. قطعاً ارزش این را دارد که به این قیمت نگاهی بیندازید ، اگرچه تا سال دیگر نمی توانید حالت چندنفره تأخیری را بازی کنید.

عناوین جدیدتر ارائه شده دیگر شامل Tony Hawks Pro Skater 1 + 2؛ بازسازی اسکیت باز کلاسیک با یکی از بهترین موسیقی متن های موجود در یک بازی ویدیویی. هنگام انتشار در تابستان ، از منتقدان به طور متوسط ​​نمره 90 گرفت. Epic به جای 40 دلار معمول THPS1 + 2 را به قیمت 30 دلار فروخته است.

چند پیشنهاد قابل توجه دیگر شامل: نسخه عالی Gold Assassin's Creed Odyssey Gold (24.99) ؛ Crysis Remastered (19.49 دلار) ، که در حال دریافت پچ طراحی شده برای بهبود عملکرد است. جایزه طلایی جوی استیک بازی PC سال ، Death Stranding (29.99 دلار). Star Wars: Jedi Fallen Order (23.99 دلار) و Super Meat Boy - برنامه نویسان چالش برانگیز 90 درصد کاهش یافته و به 1.49 دلار رسیده اند.

برای کسانی که می خواهند بازی هایی بدون هزینه داشته باشند ، Epic در حال حاضر MudRunner را تا 3 دسامبر ، همان تاریخ فروش جمعه سیاه به پایان می رسد. پس از آن Cave Story + تا 10 دسامبر دنبال می شود.

برای تخفیف های عمیق تر ، فروش پاییزی Steam تا 1 دسامبر ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام ادامه دارد.

فروشگاه فروش سیاه جمعه اپیک در حال انجام است
gaming/فروشگاه-فروش-سیاه-جمعه-اپیک-در-حال-انجام.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.