خبر

 • تک بورد - فروشگاه فروش سیاه جمعه اپیک در حال انجام است

  فروشگاه فروش سیاه جمعه اپیک در حال انجام است
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ جمعه سیاه است ، این بدان معناست که تقریباً در هر چیزی که تصور کنید ، از جمله بازی های ویدیویی ، فروش بسیار زیاد دارد. فروش پاییزی Steam در حال حاضر در جریان است ، و پیوستن به رقیب خود در تنزیل عناوین فروشگاه The Epic Games Store است.

  Epic در برخی از عناوین برتر از جمله چندین موردی که اخیراً منتشر شده اند ، تخفیف زیادی دارد. Leg Dogs Legion با کاهش 25 درصدی به 45 دلار رسیده است که در چهار هفته پس از راه اندازی ، کسانی که بازی را خریداری کرده اند مورد استقبال قرار نخواهند گرفت. قطعاً ارزش این را دارد که به این قیمت نگاهی بیندازید ، اگرچه تا سال دیگر نمی توانید حالت چندنفره تأخیری را بازی کنید.

  عناوین جدیدتر ارائه شده دیگر شامل Tony Hawks Pro Skater 1 + 2؛ بازسازی اسکیت باز کلاسیک با یکی از بهترین موسیقی متن های موجود در یک بازی ویدیویی. هنگام انتشار در تابستان ، از منتقدان به طور متوسط ​​نمره 90 گرفت. Epic به جای 40 دلار معمول THPS1 + 2 را به قیمت 30 دلار فروخته است.

  چند پیشنهاد قابل توجه دیگر شامل: نسخه عالی Gold Assassin's Creed Odyssey Gold (24.99) ؛ Crysis Remastered (19.49 دلار) ، که در حال دریافت پچ طراحی شده برای بهبود عملکرد است. جایزه طلایی جوی استیک بازی PC سال ، Death Stranding (29.99 دلار). Star Wars: Jedi Fallen Order (23.99 دلار) و Super Meat Boy - برنامه نویسان چالش برانگیز 90 درصد کاهش یافته و به 1.49 دلار رسیده اند.

  برای کسانی که می خواهند بازی هایی بدون هزینه داشته باشند ، Epic در حال حاضر MudRunner را تا 3 دسامبر ، همان تاریخ فروش جمعه سیاه به پایان می رسد. پس از آن Cave Story + تا 10 دسامبر دنبال می شود.

  برای تخفیف های عمیق تر ، فروش پاییزی Steam تا 1 دسامبر ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام ادامه دارد.

خبرهای دیگر از بازی