techbord.com فروشگاه بزرگ اسپانیایی ممکن است به تازگی قیمت PS5 را فاش کرده باشد

شایعه سازی: ما در مورد همه چیزهایی که می توان در مورد PlayStation 5 دانست ، می دانیم. تنها اطلاعات MIA مربوط به تاریخ انتشار دقیق و قیمت آن است. یکی از این موارد ممکن است یک شبه فاش شده باشد. شخصی تصاویری از صفحه نمایش فروشگاه های داخلی را نشان می دهد که قیمت نسخه های استاندارد و دیجیتالی PS5 را نشان می دهد.

به لطف نشتی از یک فروشگاه خرده فروشی در اسپانیا ، اکنون ممکن است بدانیم که هزینه امتیاز داشتن PlayStation 5 در روز اول چه هزینه ای خواهد داشت. شب گذشته تصاویری از توییتر و Imgur منتشر شد که به نظر می رسد صفحات موجودی El Corte Inglés ، یکی از بزرگترین خرده فروشان اسپانیا را نشان می دهد.

تصاویر دو ورودی برای PS5 را نشان می دهد ، یکی با 499.90 یورو (594 دلار) ) و دیگری 399.90 یورو (475 دلار). اینها به ترتیب نسخه های استاندارد و فقط دیجیتالی هستند. این قیمت ها تقریباً با نشت دیگری از خرده فروش فرانسوی Carrefour که هفته گذشته توسط PhonAndroid مشاهده شده ارتباط دارد. تصاویر صفحه PS5 فروشگاه فروشگاه نسخه دیجیتال 399 یورو و استاندارد 499 یورو را نشان می داد.

# PS5 399 یورو / 499 یورو (El Corte Inglés ~ یکی از بزرگترین خرده فروشان اسپانیایی) pic.twitter.com/B6o3aJhAqG

- AllGamesDelta (AllGamesDelta_) 13 سپتامبر 2020

برچسب قیمت استاندارد نیز با پیش بینی تحلیلگران از $ 600 MSPR روبرو می شود. با این حال ، این نشت ها را با دوز سالم بدبینی انجام دهید. اینها ممکن است متغیرهایی باشند و حتی اگر اینگونه نباشد ، اخیراً مایکروسافت اعلام کرده است که قیمت 100 دلار پایین تر برای هر یک از نسخه ها ، شایعاتی را در مورد تعدیل رقیب خود ایجاد کرده است.

از آنجا که سونی این کار را انجام داده است هنوز دست خود را فاش نکرده است ، ممکن است تصمیم بگیرد کمی از نقاط درخواست صرف نظر کند تا به آنچه مایکروسافت ارائه داده است نزدیک شود. حتی کاهش 50 دلاری نیز سونی را در موقعیت رقابتی بیشتری برای فروش زودهنگام قرار می دهد. به هر حال ، ما مجبور نیستیم مدت طولانی منتظر تأیید بمانیم.

روز یکشنبه ، سونی اعلام کرد که چهارشنبه ، 16 سپتامبر "نمایشگاه PlayStation 5" را برگزار می کند. در ارائه 40 دقیقه ای ، بازی های معرفی و عناوین بیشتری در سال 2021 ارائه می شوند. از همه مهمتر ، Sony احتمالاً سرانجام ما را در تاریخ انتشار و MSRP برای پلی استیشن 5 معرفی می کند.

فروشگاه بزرگ اسپانیایی ممکن است به تازگی قیمت PS5 را فاش کرده باشد
gaming/فروشگاه-بزرگ-اسپانیایی-ممکن-است-به-تازگی-قیمت-ps5-را-فاش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.