خبر

 • تک بورد - فروشگاه اپیک گیمز طی دو سال گذشته 454 میلیون دلار ضرر کرد

  فروشگاه اپیک گیمز طی دو سال گذشته 454 میلیون دلار ضرر کرد
  10 روز و 9 ساعت قبل

  Epic Games هزینه های زیادی را صرف رقابت در برابر Steam کرده است. از پیشنهادات بازی رایگان گرفته تا امضای معاملات انحصاری با توسعه دهندگان شخص ثالث ، Epic تا حدودی در جذب بیشتر مشتری به سیستم عامل خود موفق بوده است ، اما با چه هزینه ای؟ همانطور که در پرونده های دادگاه شرکت در پرونده قضایی علیه اپل به تفصیل آورده شده است ، اپیک از ضرر 181 میلیون دلار در سال 2019 و 273 میلیون دلار در سال 2020 فقط در

  اختلافات حقوقی Epic Games و Apple از اوت گذشته ادامه داشته است. در آن زمان ، اپل تصمیم گرفت Fortnite را از App Store حذف کند ، زیرا توسعه دهنده روش پرداخت جایگزینی را برای دور زدن کاهش 30 درصدی App Store ارائه داد. در آماده سازی برای دادگاه آینده ، برنامه ریزی شده برای 3 مه 2021 ، هر دو شرکت Apple و Epic "یافته های پیشنهادی واقعیت و نتیجه گیری قانون" مربوطه خود را با رونمایی از برخی اطلاعات جالب ارائه کردند.

  در سال 2019 ، فروشگاه Epic Games Store (EGS) حدود 181 میلیون دلار ضرر کرد ، اما در سال 2020 ، ضرر مورد انتظار حتی بیشتر از 273 میلیون دلار است. برای سال 2021 ، پیش بینی می شود که ضرر پیش بینی شده ، رقم 2020 را به نصف کاهش دهد و به 139 میلیون دلار برساند. حداقل شش سال از طرف دیگر ، Epic پیش بینی می کند که سودآوری آن در سال 2023 بسیار زودتر باشد. طبق گفته Epic ، هزینه معامله 12 درصدی EGS برای پوشش هزینه های متغیر اجرای EGS ، از جمله پردازش پرداخت ، مشتری کافی است. سرویس و پهنای باند. "

   https://techbord.com فروشگاه Epic Games در دو سال گذشته 454 میلیون دلار ضرر کرد years

  به نظر می رسد دلیل خسارات Epic " مربوط به معاملات انحصاری به موقع آن باشد. پرونده های ارائه شده نشان می دهد که Epic Games طی سال 2020 حداقل تضمین ها 444 میلیون دلار به سازندگان بازی پرداخت کرده است. حداقل تضمین ، پرداخت پیش پرداخت به سازنده / ناشری است که موافقت می کند بازی خود را به طور انحصاری (معمولاً یک ساله) در EGS انجام دهد. یکی از این نمونه ها پرداخت 10.5 میلیون دلار از شرکت Epic به Digital Bros برای انحصار 1 ساله کنترل Remedy در فروشگاه خود است.

  Epic Games در سال 2020 700 میلیون دلار از EGS درآمد کسب کرد ، اما "فقط " 265 میلیون دلار از بازی های شخص ثالث بوده است. هنگام مقایسه این مقادیر با 444 میلیون دلار از حداقل تضمین ها ، به نظر می رسد معاملات انحصاری کاملاً در اقتصاد Epic تأمین می شود.

  پر کردن جزئیات بیشتر "مشوق ها و سرمایه گذاری های انجام شده در" تلاش برای رشد EGS منجر به "هزینه های برگشت نشده " می شود که 330 میلیون دلار از حداقل تضمین هاست. این رقم نشان می دهد که بازی های زیادی وجود داشته است که از هم پاشیدند.

  Epic همچنین بیان می کند که تمام این هزینه ها بخشی از برنامه تجاری آن است. توسعه دهنده معتقد است که ضرر نمی کند. سرمایه گذاری می کند. با توجه به اینکه فروشگاه فقط 3 سال قدمت دارد و در حال حاضر 160 میلیون کاربر ثبت شده و ماهانه 56 میلیون کاربر فعال دارد ، برنامه Epic واقعاً در حال اجرا است.

خبرهای دیگر از بازی