خبر

 • تک بورد - فروشنده PC ساخته شده از قبل

  فروشنده PC ساخته شده از قبل "Fierce" خط جدیدی از سیستم های بدون GPU را ارائه می دهد
  چند ثانیه قبل

  این روزها یکی از مزایای خرید رایانه شخصی از قبل ساخته شده ، راحتی آن است. برای گیمرهای جدید رایانه های شخصی که با روند ساخت سیستم خود آشنا نیستند ، قادر به تهیه تمام نیازهای خود در یک بسته هستند - مادربرد ، CPU ، GPU و غیره - مزیت عمده ای است. با این حال ، یک سازنده سیستم ، "Fierce PC " ، در حال آزمایش یک سری محصولات جدید ، با هزینه کمتر (و کمی راحت تر) است: دکل های بدون GPU.

  Fierce این مجموعه محصولات را "بدون محدوده GPU" می نامد و در حال حاضر سه سیستم ارائه می شود: Nexus Pro ، Nexus و Nexus Elite. Nexus Pro با وجود نام ارزانترین سیستم در محدوده محصول است. این گوشی با یک Intel Core i5-9400F ، 8 گیگابایت RAM DDR4 (با سرعت 3000 مگاهرتز) ، 240 گیگابایت SATA SSD 240 اینچی و یک ترابایت HDD 1 ترابایتی عرضه می شود.

  Nexus استاندارد دارای Intel Core i3 9100F است ، یک SSD SATA SSD 2.5 اینچی 480 گیگابایتی و همان کیت RAM 8 گیگابایتی Pro. هر دو سیستم با همان مادربرد به درب منزل شما می رسند: MSI H310M Pro-VDH Plus. سیستم نهایی Nexus - Elite - دارای یک Intel Core i7 10700 ، 16 گیگابایت RAM DDR4 (با سرعت 3000 مگاهرتز) ، 250 گیگابایت SSD 2.5 اینچی و یک ترابایت 1 ترابایتی است.

  هر سیستم ارائه می شود. با یک کیس بسیار زیبا ، مجهز به RGB ، که خودتان می توانید آن را در صفحات فروشگاه مربوطه مشاهده کنید (توصیف مناسب طرح ها در اینجا کار سختی خواهد بود).

خبرهای دیگر از بازی