خبر

 • تک بورد - فرنچایز Kingdom Hearts از طریق جریان ابری به نینتندو سوییچ می آید

  فرنچایز Kingdom Hearts از طریق جریان ابری به نینتندو سوییچ می آید
  20 روز و 4 ساعت قبل

  آیا میدانستید؟ Switch قابلیت پخش بازی از روی ابر را دارد ، حقیقتی که من از آن مطلع نبودم تا اینکه نینتندو اعلام کرد Kingdom Hearts از طریق جریان ابری به قسمت قابل حمل می آید. مسلماً ، من از Switch خود به گونه ای استفاده می کنم که محدود به تعدادی از بازی های مورد علاقه من است که به صورت محلی نصب شده اند ، و فقط زمانی که در سفر هستم ، بنابراین می توانید بگویید که در این زمینه از حلقه خارج شده ام.

  در جریان پخش زنده Super Smash Bros Ultimate در روز سه شنبه ، نینتندو فاش کرد که سورا قهرمان Kingdom Hearts در 18 اکتبر به فهرست SSBU می پیوندد. با این حال ، یک اعلامیه هیجان انگیز تر در اواخر نمایش آمد. (فیلم زیر). بازی های Kingdom Hearts به نینتندو سوییچ می آیند. نینتندو تأیید کرد که Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX ، Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue و Kingdom Hearts III (با DLC ReMind) از طریق جریان ابری در دست قرار می گیرند. آره. جریان ابری.

  مانند بسیاری از سیستم عامل ها و شرکت های دیگر ، نینتندو انگشتان خود را در بازار بازی های ابری فرو برده است ، البته به شیوه ای متفاوت. نینتندو به جای انجام نسخه شخصی PlayStation Now یا Xbox Game Pass ، عناوین پخش شده در ابر را به صورت بازی به بازی مجاز می داند.

  تا کنون ، بیشتر عناوین پخش شده عناوینی هستند که می توانند انتقال سخت افزارهای Switch بدون انجام فداکاری های سخت دشوار بوده است. در عوض ، توسعه دهندگان می توانند یک سرویس گیرنده ابری کوچک ایجاد کنند که بارگیری و نصب آن حدود 45 ثانیه طول می کشد. کاربران کلاینت را طوری راه اندازی می کنند که گویی بازی است ، اما محتوای واقعی روی سرورهای سطح بالا اجرا می شود و در Switch پخش می شود.

  تا کنون ، فقط یک دسته کوچک از بازی ها وجود دارد که Switch را پیاده سازی کرده اند جریان ابری Control Ultimate Edition ، Hitman 3 و A Plague Tale: Innocence تنها سه نسخه ای هستند که در حال حاضر در بازار آمریکای شمالی موجود هستند. ژاپن شاهد انتشار ابرهای سه عنوان دیگر بوده است ، از جمله Resident Evil 7 Biohazard ، Assassin \ 's Creed: Odyssey و Phantasy Star Online 2: New Genesis.

  نینتندو چند عنوان ابر دیگر نیز در نظر گرفته است به زودی منتشر شود Marvel \ 's Guardians of the Galaxy در 26 اکتبر و A Plague Tale: Requiem در 2022 منتشر می شود. تاریخ بازی های Kingdom Hearts هنوز مشخص نشده است.

   https://techbord.com فرنچایز Kingdom Hearts از طریق جریان ابری به نینتندو سوییچ می آید

  من کنجکاو بودم که چگونه بازی های ابری به خوبی پخش می شوند سوئیچ را نگاه کرد و عمل کرد ، بنابراین به Control Ultimate Edition یک چرخش دادم. من خوشبین نبودم که وارد شوم اما در نهایت شگفت زده شدم. صحنه آغازین بسیار زیبا به نظر می رسید و بدون لکنت زبان اجرا می شود. به همین ترتیب ، کنترل ها هیچ تاخیر قابل ملاحظه ای نداشتند و بافت های درون بازی به وضوح از هر چیزی که Switch قادر به بومی آن است برتری داشت.

  البته جریان بازی ، صرف نظر از پلتفرم ، جنبه های منفی آن را دارد. یکی اینکه ، برای انجام بازی ، باید به اینترنت متصل باشید. بدون اینترنت. بدون تاس. علاوه بر این ، این اتصال باید پایدار باشد. من سرویس پهن باند مناسبی دارم که به طور مداوم حداقل 400 مگابیت بر ثانیه پایین و 21 مگابیت بر ثانیه را به بالا ارائه می دهد. کسانی که ارتباط آهسته یا پایداری کمتری دارند ، ممکن است افت محسوسی در عملکرد داشته باشند. خوشبختانه ، بازی های نورد Nintendo به صورت ابری به شما امکان می دهد آنها را برای مدت کوتاهی امتحان کنید تا مطمئن شوید که قبل از خرید ، در تنظیمات شبکه شما خوب بازی می کنند.

خبرهای دیگر از بازی