خبر

 • تک بورد - عنصر تک نفره Star Citizen، Squadron 42، هنوز

  عنصر تک نفره Star Citizen، Squadron 42، هنوز "یک یا دو سال" با آن فاصله دارد.


  13 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ حتی اگر هیچ علاقه ای به بازی Star Citizen ندارید، چشم انداز عنصر تک نفره پر از ستاره هالیوود، Squadron 42، جذاب است. متأسفانه، طبق گفته سازنده، این بازی هنوز حداقل یک یا دو سال تا پایان باقی مانده است.

  به روزهای قبل از کووید 2018 برمی‌گشتیم که اسکادران 42 تریلر همه‌ستاره‌اش را دریافت کرد که در آن چهره‌هایی مانند گیلیان اندرسون، مارک همیل، گری اولدمن، مارک استرانگ، جان ریس به نمایش گذاشته شد. دیویس، لیام کانینگهام، بن مندلسون و هنری کاویل. چند ماه بعد، توسعه دهنده Cloud Imperium Games (CIG) اعلام کرد که قرار است در تابستان 2020 عرضه شود، اما، همانطور که می دانیم، هرگز این اتفاق نیفتاد.

  کسانی که انتظار انتشار بازی را داشتند در اواخر به ویژه ناامید شدند. در سال 2020، زمانی که رئیس استودیو، کریس رابرتز، گفت که "وقتی کار تمام شود، انجام می شود." اسکادران 42 نیز در اکتبر گذشته در جریان CitizenCon غایب بود.

  برای کسانی که امیدوارند سال 2022 ممکن است سالی باشد که بالاخره می‌توانیم ببینیم نسخه مدرن سری کلاسیک Wing Commander رابرتز، CIG\'s COO چیست. کارل جونز در شماره اخیر MCV/Develop تأیید کرده است که این اتفاق نخواهد افتاد.

  به نظر می‌رسد که انتقال مقر CIG به منچستر و برنامه‌ریزی برای استخدام 1000 کارمند اضافی باعث حفظ رابرتز شده است. کسی که در لس آنجلس زندگی می کرد، بسیار شلوغ بود.

  https://techbord.com <b>Star</b> Citizen's single- <b>عنصر</b> بازیکن، اسکادران 42، <b>هنوز</b>

  "حدس می‌زنم ببینیم [رابرتز] چقدر باید [در بریتانیا] تمام شود،" جونز گفت. اما بله، ممکن است یک یا دو سال بیشتر باشد. او زمان بیشتری را در اینجا با تیم Squadron 42 و با دیگر توسعه دهندگان ما سپری می کند، اما امسال زمانی خواهد بود که او برای مدت طولانی تری به آنجا می رود. امیدواریم، این بدان معناست که ما بتوانیم اسکادران 42 را سریعتر تا تکمیل کنیم. ما می‌خواهیم آن بازی را به پایان برسانیم، اما زمانی که آماده شد تمام می‌شود.»

  با وجود جمع‌آوری بیش از 400 میلیون دلار سرمایه جمعی و داشتن چندین عنصر قابل بازی، هنوز نمی‌دانیم چه زمانی بازی به پایان رسید. نسخه Star Citizen خواهد آمد. این بازی حدود 11 سال پیش در مرحله پیش تولید قرار گرفت و توسعه طولانی مدت آن توسط Covid تشدید شده است، بنابراین باید دید که آیا کمپین تک نفره Squadron 42 در یکی دو سال آینده می رسد یا خیر.


  تگ ها:

  عنصر , نفره , star , citizen , squadron , هنوز , فاصله , دارد.


  v 6
خبرهای دیگر از بازی