خبر

 • تک بورد - عناوین نینتندو و پلی استیشن در پایگاه داده Nvidia GeForce Now مشاهده شد

  عناوین نینتندو و پلی استیشن در پایگاه داده Nvidia GeForce Now مشاهده شد
  5 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در حین تلاش برای کشف بازی های حذف شده از GeForce Now ، کاربری به نام Ighor July در نهایت شگفتی هایی را در پایگاه داده Nvidia پیدا کرد. علاوه بر بازی های PlayStation 4/5 و Nintendo Wii که برای رایانه در دسترس نیستند ، Ighor همچنین به Dolphin ، شبیه ساز Nintendo GameCube/Wii برای رایانه های شخصی و سیستم عامل های تلفن همراه اشاره کرد.

  Ighor اطلاعات مربوط به پایگاه داده را چهار ماه پیش پیدا کرد ، اما پس از عدم پاسخگویی Nvidia ، تصمیم گرفت یافته های خود را منتشر کند. برای دسترسی به پایگاه داده بازی های GeForce Now ، Ighor آدرس سرور مسئول رسیدگی به درخواست های وب را که در فایل console.log برنامه یافت می شود ، جمع آوری کرد.

  بازی با ویرایشگر GraphQL ، ایغور توانست بیش از 18000 نتیجه را به دست آورد و او را به ایجاد و اجرای سرور پروکسی برای بررسی بازی هایی که در پایگاه داده مخفی شده بود ، هدایت کرد. در حین بررسی نتایج ، عناوین پلی استیشن برای رایانه در دسترس نبود ، از جمله God of War ، Gran Turismo 7 ، Uncharted: Legacy of Thieves Collection ، Ghost of Tsushima و Sackboy: A Big Adventure.

  در گزارش جداگانه ، عناوین دیگری که گفته می شود در پایگاه داده گنجانده شده اند Demon \ 's Souls ، Final Fantasy 7 Remake ، Ratchet & Clank ، Déraciné ، Horizon Forbidden West و Returnal هستند. BloodBorne ، که بسیاری معتقدند به کامپیوتر می آید ، در پایگاه داده وجود نداشت.

  https://techbord .com عناوین Nintendo و PlayStation در پایگاه داده Nvidia GeForce Now

  علاوه بر این ، شبیه ساز Dolphin نیز در کنار برخی بازی های Nintendo Switch مانند Mario + Rabbids Kingdom Battle ، Ultra Street Fighter II: The Final مشاهده شد Challengers و New Super Mario Bros. ، که تصویری با بنر "Nvidia Confidential " را نشان می داد.

  اگرچه این ممکن است مانند یک نشت عظیم از بازی های رایانه ای آینده به نظر برسد ، اما هنوز قطعی نیست. این پایگاه داده می تواند به تازگی با ورودی های غیر ضروری وارد شده باشد ، یا شاید Nvidia قصد دارد عناوین کنسول را از طریق پلت فرم بازی ابری خود ارائه دهد. دومی هنوز بسیار شیرین است ، به شما این امکان را می دهد که بازی های انحصاری کنسول را در رایانه خود بازی کنید.

  https://techbord. com عناوین نینتندو و پلی استیشن در پایگاه داده Nvidia GeForce Now

  مشاهده می شوند ، اما لیست شبیه ساز دلفین مشکوک به نظر می رسد. نینتندو اعلام می کند که کپی کردن بازی های کنسول به هر شکلی ممنوع است ، از جمله بازی های دامپینگ برای بازی بر روی دلفین. هنگام استفاده از پلت فرم بازی ابری ، این نباید متفاوت باشد. مگر اینکه انویدیا راهی برای دور زدن سیاست نینتندو پیدا کرده باشد یا با این شرکت به توافق نرسیده باشد ، این نشت ممکن است برخی مشکلات را برای Nvidia ایجاد کند.

  از بیش از 18000 نتیجه ، برنامه های کاربردی زیادی نیز وجود داشت. ، از جمله 3DS Max ، Maya ، Adobe Photoshop ، Microsoft Office و Unreal Engine. اینها به احتمال زیاد توسط توسعه دهندگان برای اهداف کاری استفاده می شوند. سایر برنامه های موجود در پایگاه داده شامل سیستم عامل های مشتری مانند Origin ، Uplay و GOG هستند که احتمالاً برای آزمایش بازی شخص ثالث هستند. بازی های حذف شده از پلتفرم نیز مشاهده شد.

  اعتبار تصویر: Ighor

خبرهای دیگر از بازی