خبر

 • تک بورد - عملکرد بهتر برای دزدان دریایی: Crack لکنت زبان را از بازی Capcom PC پاک می کند

  عملکرد بهتر برای دزدان دریایی: Crack لکنت زبان را از بازی Capcom PC پاک می کند
  13 روز قبل

  این بار به نظر نمی رسد که Denuvo مقصر باشد ... کاملاً.
  در آخر هفته ، نسخه PC Resident Evil 8: Village در مه 2021 ظاهراً کرک شده و در انبارهای مختلف دزدی دریایی بارگذاری شده است. در اخبار متاسفانه غافلگیرکننده ، همانند حداقل چند بازی شکسته PC دیگر در سالهای اخیر ، این نسخه صحنه ای با یک پاداش همراه بود که در حال حاضر فقط برای freeroaders در دسترس است: عملکرد بهتر.

  نسخه کرک شده بازی ، که به گروه انتشارات Empress اعتبار داده می شود ، شامل یک فایل متنی "NFO" است که به دو اقدام مجزا برای جلوگیری از دزدی دریایی اشاره دارد: "Denuvo V11" و "Capcom Anti-Tamper V3". در حالی که متن NFO سهم مناسبی از زبان ضد Denuvo را شامل می شود ، از بین بردن شکاف فنی نویسنده Empress می گوید مقصر بودن هر دو سیستم سازگار است:

  همه کرکره های درون بازی [مانند] از زمانی که یک انسان زنده را می کشید ثابت می شود زیرا نقاط ورودی Capcom DRM وصله داده می شوند بنابراین بیشتر عملکردهای آنها دیگر هرگز اجرا نمی شوند. این منجر به تجربه بسیار نرم تری از بازی می شود. این سرطان خالص است و هر کسی که این چیز را قبول نمی کند اما یک بردگان انسانی آسیب پذیر است! "حتی کندتر اجرا کنید."

  گلوله های بیشتر ، سنبله های کمتر

  در حالی که Ars Technica - به دلایل واضح - در موقعیتی نیست که آزمایشات جامع RE8: V را انجام دهد ، ما به طور مستقل تأیید کرده ایم که نسخه Empress منتشر شده است حداقل یک نسخه بدنام را با نسخه خرده فروشی موجود حل می کند: سنسورهای فریم-تایم.

  تبلیغات

  Ars سناریوهای مشابه برای RE8: V را در نسخه های خرده فروشی و کرک شده RE8: V در همان رایانه بازی میان رده مشاهده کرده است با نمودار عملکرد RivaTuner Statistics Server (RTSS) روشن است. نسخه خرده فروشی شامل سناریوهایی است که به راحتی قابل تکرار است و حمله به زامبی در حال پیشرفت با اسلحه - کاری که اغلب در بازی های Resident Evil انجام می دهید - می تواند باعث لکنت روی صفحه شود. به عبارت دیگر ، تصویر برای لحظه ای قابل توجه قبل از شروع بازی یخ می زند و این را می توان در نمودار زمان واقعی RTSS به صورت یک سنبله مشاهده کرد. هنگامی که همان فایل ذخیره بر روی نسخه کرک شده بازی بارگیری می شود ، همان سنبله ها ظاهر نمی شوند.

  مشخص نیست که هر یک از این دو نسخه از سایر شاخص های عملکردی پیشتاز است یا خیر ، مشخص نیست که عملکرد براساس سخت افزار ، درایورها متفاوت است ، و سایر عوامل اما سناریو تست فوق الذکر در هر دو نسخه از بازی با وضوح 1080p اجرا شد ، محیطی که برای آشکار کردن محدودیت های عملکرد CPU مناسب تر است و نسخه کرک شده ، توزیع بهتر CPU آن را نشان داد ، حداقل در تست های محدود حجم کار از طریق یک تراشه 12 رشته ای.

  "لحظه مهم بازی با اسلحه تیراندازی به آن اسلحه ها است"

  پیش از این ، ارائه دهندگان DRM مانند Denuvo با صدای بلند به اجتناب ناپذیری ظاهری شکاف ها در هر بازی اعتراف کردند مبنا مدیر بازاریابی Denuvo در سال 2017 گفت: "با توجه به این واقعیت که هر عنوان محافظت نشده در روز انتشار شکسته می شود - و همچنین هر بروزرسانی بازی - راه حل ما تفاوت ایجاد می کند." به طور تصادفی ، این پذیرش در مورد Resident Evil 7 رخ داد ، آخرین ورودی اصلی مجموعه ترسناک طولانی مدت Capcom ، که طرح Denuvo آن کمتر از یک هفته پس از راه اندازی خرده فروشی بازی شکسته شد.

  تبلیغات

  به نظر می رسد آنچه که این بار Capcom و Denuvo کار کردند ، از هکرها طفره رفته است تلاش برای مدت طولانی تر این ممکن است به قیمت عملکرد روان تضمین شده باشد - تحلیلگران بازی مانند Alex Battaglia از Digital Foundry ، نسخه PC بازی را بدخیم می کنند. باتگلیا اندکی پس از پرتاب RE8: V در مه 2021 گفت: "این لکنت زبان صادقانه اولین برداشت بسیار بد را برای این بازی به جا می گذارد ، زیرا لحظه اصلی بازی اول شخص با اسلحه شلیک این اسلحه ها است." "اگر هنگام انجام این کار خیلی اوقات رضایتبخش نیست ، بازی در حال انجام یک کار اشتباه است."

  با این حال ، Denuvo در سالهای اخیر به اندازه کافی کار کرده است تا تصور بدیهی را که DRM آن بلافاصله منجر می شود ، رد کند. کاهش عملکرد کامپیوتر از این رو ، ما اطمینان حاصل کردیم که قبل از حرکت به جلو نتیجه آزمایشی تأیید شده مستقیمی را دریافت می کنیم ، حتی اگر ممکن است به این معنی باشد که ترکیبات سخت افزاری PC ممکن است با نسخه خرده فروشی موجود Capcom بهتر کار کند.

  قضاوت ها ، آخرین یا غیره

  Capcom ، مانند سایر ناشران بازی ، در نهایت برخی از بازی های رایانه ای خود را با نسخه های بدون Denuvo به روز کرده اند. اگرچه در مورد Capcom این اتفاق نمی افتد تا زمانی که بازی مورد نظر به پایان چرخه عمر به روزرسانی خود برسد ، به خصوص از نظر بسته های DLC پس از راه اندازی. از زمان پرس ، RE8: V هنوز DLC منتشر نشده را در دست کار دارد. نمایندگان Capcom بلافاصله به سوالات ارس در مورد اینکه آیا نسخه PC RE8: V ممکن است سریعتر به چنین به روزرسانی برسد به لطف کرک Empress این هفته پاسخ ندادند.

  یک بازی رایانه ای عجیب ، لکنت آور و مملو از DRM ممکن است خیلی بهتر از هیچ نسخه PC باشد ، و این واقعیت روز دوشنبه زمانی مطرح شد که بازی ساز و ناشر ژاپنی Sega خبر خود را برای یک عارضه مربوط به PC منتشر کرد. مجموعه بازی های Judgment آن ، اسپین آف تحسین شده Yakuza ، ممکن است پس از شروع دنباله Last Judgment در اواخر امسال ادامه پیدا نکند. بر اساس گزارش ها ، مسئله این است که یک آژانس استعدادیابی یک بازیگر واقعی از موافقت با شرایطی که باعث می شود این مجموعه به سیستم عامل های رایانه ای مانند Steam برود ، خودداری می کند.

  لیست لیست Capcom

خبرهای دیگر از بازی کردن