خبر

 • تک بورد - عمارت توت فرنگی: یک پیش فرض علمی-تخیلی عالی با اجرای هنری هنری

  عمارت توت فرنگی: یک پیش فرض علمی-تخیلی عالی با اجرای هنری هنری
  11 روز و 18 ساعت قبل

  در این فیلم ، جامعه می تواند رویاها را ردیابی کند ، بنابراین مطمئناً کسی برای کسب درآمد از آنها بیرون می رود.
  در دنیای فیلم هنری و علمی تخیلی جدید عمارت توت فرنگی ، جامعه فناوری ضبط رویاها را توسعه داده است. و به روشی معمولی و فوق العاده دره سیلیکون ولی ، اگر کسی بتواند افکار و اقدامات مردم را ردیابی کند ، قطعاً سعی می کند از آن کسب درآمد کند. دولت در حال حاضر تیمی از حسابرسان دارد که این روی

  تریلر Strawberry Mansion

  جیمز پربل (با بازی نویسنده/کارگردان کنتاکر آدلی) به عنوان یک ممیز رویایی کار می کند. و به او مأموریت داده شده است تا موجودی رویای زن مسن تری به نام بلا (پنی فولر) را ممیزی کند. متأسفانه ، بلا به خوبی از تکنولوژی پیروی نکرده است و همه رویاهایش به جای فناوری رویایی مدرن (و شبیه USB) روی نوارهای قدیمی VHS ذخیره شده است. بنابراین ، این ممیزی کمی بیشتر از حد معمول به طول می انجامد. بر این اساس ، پربل چند روز با بلا در اتاق یدکی خانه غول پیکر خود در حومه می ماند.

  در حالی که پربل با بلا می ماند و رویاهایش را فهرست بندی می کند ، با این حال ، شروع به انجام برخی از کارها می کند. رابطه با بلا جوان که او در این رویاها ملاقات می کند. و هرچه بیشتر او با بلا امروزی بماند ، بیشتر یادگیری را آغاز می کند ، ممکن است بیش از آنچه که در ابتدا تصور می شد این فناوری موجودی رویایی وجود داشته باشد. "آیا معتقدید که رویاهایتان متعلق به خودتان است؟" او یک روز از چای شوم بعد از ظهر می پرسد.

  به نظر می رسد یک پیش فرض عالی برای یک فیلم علمی تخیلی باشد ، درست است؟ مقداری از آغاز با کمی انگشت 1984 ترکیب شده است ، اما با کمی عاشقانه و حس کمیک خشک I Heart Huckabees. نویسنده/کارگردانان آلبرت بیرنی و کنتاکر آدلی (که در فیلم SXSW 2017 ، سیلویو همکاری کردند) ایده های فوق العاده ای در هسته اصلی این فیلم دارند ، خواه فرض کلی باشد یا شیطانی که در نیمه دوم فیلم کمین کرده است و این شرارت چه می گوید درباره جامعه مدرن (اشاره: طنز لعنتی است). عمارت توت فرنگی همچنین دارای سطح بالایی از صنایع دستی است. نمره Dan Deacon وجود دارد که می خواهید بلافاصله در Spotify صف بگیرید. ایده های بصری پوچ در سکانس های رویایی اغلب لذت بخش هستند. و در همه جا این کار لنز مه آلود وجود دارد که به فیلم اجازه می دهد از نظر بصری فیلم های B نوع قبلی را تقلید کند (ظاهراً بیرنی فیلم را به صورت دیجیتالی ضبط کرده و سپس همه را به فیلم 16 میلی متری منتقل کرده است). این یک جشن عجیبی از یک فیلم است ... اما اینکه آیا برای بیننده خاصی کار می کند ، بستگی به تحمل آنها نسبت به حساسیت های هنری دارد.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  در سیلویو ، مناظر انسان نما میمون از شش ثانیه تا 80 دقیقه طول می کشد در حالی که نگاه کردن به آن هرگز کسل کننده نیست ، عمارت توت فرنگی گاهی اوقات سرعت یخبندان را حفظ می کند. تقریباً یک سوم اول فیلم طول می کشد تا بر اساس طرح اولیه همانطور که در بالا توضیح داده شد ، آشنا شوید. بازی میانی سرعت را بالا می برد و به نظر می رسد که یک تریلر پرتنش قرار است پس از افشا شدن اتفاق بیفتد ، اما پس از آن آخرین مرحله به تجملی لوکس تر و تماشایی با موزه هایی با رویاهای فوق العاده باز می گردد. لحظاتی بود که من نمی توانستم تعیین کنم که پربل زنده است یا مرده یا جایی در بین ... اما در هر صورت ، او قطعاً به عنوان ناخدا دریایی قرن نوزدهم ، با دو موش انسان شناس به عنوان خدمه ، از دریاها عبور می کند تا او را پیدا کند. "عشق" را از دست داد ، که دوباره تنها به عنوان یک نسخه رویایی جوانتر از یک پیرزن وجود دارد که او باید ممیزی می کرد.

  عمارت توت فرنگی می تواند تعداد زیادی باشد.

  اجراهای اصلی بدون توجه به همه جذاب هستند. آدلی در نقش پربل خویشتنداری زیادی از خود نشان می دهد و شخصیت او غالباً به همان اندازه مخاطب گیج و گیج به نظر می رسد که حسابرس در این دنیای عجیب و رویایی حرکت می کند. فولر در نقش بلا ممکن است از آخرین فناوری استفاده نکند ، اما او به وضوح در مورد زندگی مدرن حکمت زیادی دارد و آن را به طرز دلپذیری نشان می دهد. و به نظر می رسد بازیگر باسابقه رید بیرنی (VP Blythe در فصل های میانی House of Cards) به عنوان یک تلاش کاملاً غیرقابل قبول از گذشته بلا که برای پیچیده تر کردن مسائل ظاهر می شود ، انتخاب شود.

  من ممکن است WTF را برای خودم زمزمه کرده باشم. چندین بار در طول عمارت توت فرنگی ، با این وجود من بعد از واقعیت بیشتر از آنچه که تصور می کردم به فیلم فکر کردم به دلیل موضوعات و هنرمندی آن. با این وجود ، آیا آن را به دیگران توصیه می کنم؟ ابتدا ، می خواهم بپرسم آیا تا به حال به مکانی مانند R Bar در نیواورلئان رفته اید؟ این نوع خاصی از میخانه با نور کم اما بی تکلف است که تلویزیون را در بالای نوار نگه می دارد ، معمولاً بی صدا. چنین مجموعه ای اساساً به عنوان کاغذ دیواری جنبشی برای هرگونه ماجراجویی پیش روی شما عمل می کند ، بنابراین این تلویزیون های بار معمولاً فیلم های فانتزی سه بعدی و یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 70 و 80 را پخش می کنند ، جایی که منابع محدود و کمبود ابزارهای VFX دیجیتالی ممکن است به معنای برخی عروسک های مضحک باشد. یا بک گراند یا لباس به نمایش در آمد. هوکی در لحظه ؛ جذاب اکنون یکپارچهسازی با سیستمعامل و جالب است.

  تبلیغات

  عمارت توت فرنگی روزی می تواند و باید کاملاً در این تنظیم نمایش داده شود. و هنگامی که این اتفاق بیفتد ، برخی از مشتریان گرفتار چشم انداز می شوند و به سمت خود تکیه می کنند ، می خواهند بیشتر بدانند و به خود اجازه می دهند به مدت 90 دقیقه در این دنیای خارق العاده گم شوند. باقی افراد؟ آنها به شخص بعدی خود مراجعه می کنند ، WTF را زیر لب می خندند ، می خندند ، سپس حرکت می کنند.

  Strawberry Mansion در جشنواره فیلم ساندنس 2021 به نمایش درآمد و در حال حاضر به عنوان بخشی از نسخه ترکیبی 2021 از VOD در دسترس است رویداد ژانر بزرگ ، Fantasia Fest. گفته می شود که از تابستان امسال ، توزیع کننده Music Box Films برنامه ای برای اکران تئاتر و دیجیتال در اواخر امسال داشت ، اما تاریخ اکران آن مشخص نشده است.

خبرهای دیگر از بازی