خبر

 • تک بورد - علی رغم شایعات مخالف ، نینتندو

  علی رغم شایعات مخالف ، نینتندو "هیچ برنامه ای" برای راه اندازی Switch 4K ندارد
  21 روز و 15 ساعت قبل

  اگر پولهای خود را برای نسخه 4K Switch شایعه نینتندو پس انداز کرده اید ، ممکن است بخواهید در حال حاضر استفاده دیگری از آنها پیدا کنید. این شرکت اعلام کرده است که بدون هیچ گونه ابهام ، هیچ برنامه ای برای عرضه چنین محصولی ندارد. تنها مدل جدید سوئیچ در دست ساخت ، نسخه OLED رسمی اعلام شده است که در 8 اکتبر عرضه می شود.

  این اخبار ناگوار پس از گزارشات اخیر مبنی بر اینکه نینتندو اخیراً "در حال تامین ابزار" توسعه دهندگان برای کمک به آنها در ایجاد عناوین 4K Switch است ، منتشر می شود. با توجه به سرعت عمل نینتندو به این وضعیت ، به نظر می رسد غول بازی ژاپنی می خواهد شایعات 4K Switch را قبل از اینکه بتوانند مورد توجه قرار بگیرند ، از بین ببرد. به احتمال زیاد کمتر به نظر می رسد که آن سوئیچ 4K باشد. این می تواند کاملاً یک کنسول جدید باشد-شاید یک Switch Pro واقعی در سری X و PS5-اما این یک نوع از دستگاه نسل فعلی نخواهد بود. این بسیار قطعی است.

  ما همچنین می خواهیم مجدداً اعلام کنیم که همانطور که در ماه جولای اعلام کردیم ، هیچ مدل جدیدی به جز Nintendo Switch - OLED Model ، که در 8 اکتبر 2021 راه اندازی می شود ، نداریم. (2/2)

  - 任天堂 株式会社 (広 報 ・ IR) (NintendoCoLtd) 30 سپتامبر 2021

  دلایل زیادی برای نینتندو برای رفتن به این مسیر وجود دارد. کمبود شدید تراشه ای که کل صنعت فناوری از آن رنج می برد یکی است و تاخیرهای حمل و نقل مربوط به Covid-19 و محدودیت های کاری تنها چند مورد دیگر است. و البته ، ممکن است این شرکت در ایجاد یک سوئیچ 4K هیچ ارزشی نبیند. شاید ترجیح می دهد تلاش های خود را در جاهای دیگر متمرکز کند ، مانند کنسول جدید ، یا موفقیت بزرگ بعدی (امیدوارم) یک بازی ویدیویی. Breath of the Wild 2 ، هرکسی؟

  به هر حال ، این اطلاعات بدون شک برخی از وفاداران نینتندو را ناامید خواهد کرد (در واقع ، با توجه به عکس العمل توییتر قضاوت کرده است) ، اما اکثر آنها احتمالاً با آن موافق هستند بهتر است انتظارات را زودتر برآورده کنید تا اینکه آنها را تشدید کنید. این امر به ویژه وقتی نگران سرمایه گذاران هستید ، مانند نینتندو.

خبرهای دیگر از بازی