خبر

 • تک بورد - طراح نینتندو مسئول NES و SNES پس از نزدیک به 39 سال بازنشسته می شود

  طراح نینتندو مسئول NES و SNES پس از نزدیک به 39 سال بازنشسته می شود
  28 روز قبل

  لنس بار شاید نامی نباشد که شما با آن آشنا هستید (نه ، او عضو NSYNC نیست ، این Lance Bass است) ، اما احتمالاً شما یکی از کنسول های بازی او را طراحی کرده اید. با این حال ، پس از اختصاص 39 سال از عمر خود به یک شرکت ، طراح در حال انجام پروژه های دیگر است.

  بار در سال 1982 به عنوان مدیر طراحی و برند این شرکت به نینتندو آمریکا پیوست ، این موقعیت را در طول تقریباً 39 سال فعالیت خود در این شرکت حفظ کرد.

  < p> اولین کار بار برای نینتندو شامل طراحی کابینت های بازی بود ، اما به زودی ، او مسئول طراحی سیستم سرگرمی نینتندو برای بازار آمریکای شمالی شد. بار در مصاحبه ای در سال 2005 ، گفت که NES اصلی به عنوان یک سیستم بی سیم و ماژولار طراحی شده بود که بیشتر شبیه یک سیستم استریو براق بود تا یک اسباب بازی الکترونیکی.

  پس از اولین نمایش در CES ، از او خواسته شد تا عناصر خاصی را برای برآوردن الزامات مهندسی جدید طراحی مجدد کند. این شامل حذف قابلیت بی سیم و حذف برخی از اجزای ماژولار بود. بار گفت ، بزرگترین تغییر روش جدید برای قرار دادن کارتریج بازی در کنسول بود. از مفاهیم قبلی رشد می کند بسیاری از ویژگی ها مانند رنگ دو رنگ ، برش سمت چپ و راست و ظاهر کلی "جعبه ای" باقی مانده است ، اما نسبت ها به طور قابل توجهی تغییر می کنند تا اتصال دهنده لبه جدید را در خود جای دهند. " -لنس بار ، 2005

  بار همچنین در بازسازی چرخه وسط NES و همچنین طراحی آمریکای شمالی Super Nintendo کار کرد.

  در مورد Super Famicom ، بار گفت این طرح برای بازار ژاپن "شاید خوب" باشد ، اما آنها همیشه به قطعات مدولار آینده نگاه می کردند ، به این معنی که آنها باید با ایده چیدن اجزای روی یکدیگر طراحی کنند.

  https://techbord.com طراح نینتندو مسئول NES و SNES پس از نزدیک به 39 سال بازنشسته می شود

  "من فکر کردم Super Famicom انجام نداد بار گفت: "وقتی روی هم قرار می گیرید خوب به نظر نمی رسد و حتی یک نوع" کیسه نان "به نظر می رسید. گفت که او به پروژه های "دیگر" ادامه می دهد.

  ارائه تصویر توسط جیسون لیونگ

خبرهای دیگر از بازی