techbord.com طبق گزارشات Xbox Series S و Series X در تاریخ 10 نوامبر با قیمت 299 دلار و 499 دلار وارد بازار می شوند

مایکروسافت به دنبال مجموعه جدیدی از نشت های کنسول های آینده سری S و Series X ، رسماً وجود کنسول بدون دیسک خود را تأیید کرده و سری S را "کوچکترین ایکس باکس" خود معرفی کرده است که با قیمت 299 دلار فروخته می شود. در حالی که این شرکت مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر به زودی است ، چندین مورد مختلف در زمینه مقایسه و اندازه کنسول با سری X در وب منتشر شده است که نشان می دهد قیمت 499 دلار برای

در خارج از بسته های کنترل کننده ، مایکروسافت هیچ اشاره ای به Xbox Series S کوچکتر نکرد ، رویکردی متفاوت از سونی ، که هر دو نسخه PlayStation 5 را در ماه ژوئن نشان داد.

این امروز تغییر کرد این شرکت رسماً 299 دلار Xbox Series S را تأیید کرد. برخلاف ارائه قبلی که طراحی شبیه مکعب را پیشنهاد می کرد ، به نظر می رسد مستطیل سری S دارای ابعادی مشابه Xbox One X فعلی ، در کنار کمبود شکاف دیسک باشد.

https://techbord.com Xbox Series S و Series X گزارش شده است که در 10 نوامبر با قیمت 299 دلار و 499 دلار وارد می شوند

مواد مایکروسافت در زمینه بازاریابی سری S همچنین تفاوت اندازه آن را با سری X بزرگتر و قدرتمندتر برجسته می کند. اگرچه آنها چیز جدیدی در مورد مشخصات سری S فاش نمی کنند ، اما گیمرها می توانند انتظار "نسل بعدی" را داشته باشند عملکرد به لطف ویژگی هایی مانند Velocity Architecture مایکروسافت ، سازگاری به عقب ، نرخ تازه سازی بالاتر و ردیابی اشعه پشتیبانی از بازی ها با رزولوشن پایین (فکر کنید 1080p).

pic.twitter.com/VMkQY9271K

- WalkingCat (@ _h0x0d_) 8 سپتامبر 2020

هدف عملکرد پایین تر به سری کمک می کند برچسب قیمت 299 دلار S اگرچه مایکروسافت هنوز در مورد قیمت سری X سکوت می کند ، Windows Central با استناد به "منابع" تأیید می کند که هنگام راه اندازی هر دو کنسول در 10 نوامبر 499 دلار هزینه خواهد داشت ، چند روز بعد از جعبه های بسته بندی سری X نشان داده شده است.

علاوه بر خرده فروشی ، مایکروسافت از طریق برنامه Xbox All Access خود سری S و Series X را به ترتیب با قیمت 25 دلار در ماه و 35 دلار در ماه به فروش خواهد رساند ، با توجه به اینکه همراه Xbox ارائه می شوند ، این یک پیشنهاد کاملا وسوسه انگیز است. اشتراک های زنده و Game Pass.

با شروع اولین تلاش مایکروسافت در قیمت گذاری کنسول نسل بعدی ، باید دید سونی برای PS5 چه چیزی را ارائه می دهد. در حال حاضر ، فقط از بازیکنان می خواهد که زمانی برای استراحت و تأمل پیدا کنند زیرا (امیدوارم) پاسخی مناسب را فراهم کند.

زمانی برای استراحت و تأمل پیدا کنید. pic.twitter.com/yO0HpXInZd

- PlayStation (PlayStation) 7 سپتامبر 2020

طبق گزارشات Xbox Series S و Series X در تاریخ 10 نوامبر با قیمت 299 دلار و 499 دلار وارد بازار می شوند
gaming/طبق-گزارشات-xbox-series-s-و-series-x-در-تاریخ-10-نوامبر-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.