خبر

 • تک بورد - طبق گزارشات منتشر شده ، Bluepoint دارای ریمستر Bloodborne و دنباله ای برای پلی استیشن 5 است

  طبق گزارشات منتشر شده ، Bluepoint دارای ریمستر Bloodborne و دنباله ای برای پلی استیشن 5 است
  13 روز و 4 ساعت قبل

  شایعه: دو شایعه طولانی مدت در مورد حق امتیاز Bloodborne این هفته دوباره سر و صدا کرده است. یکی از دلایل قابل قبول این است که جدیدترین استودیوی PlayStation سونی Bluepoint Games در حال کار بر روی نسخه بازسازی شده برای PlayStation 5 است. دیگری این است که همان استودیو همچنین دنباله ای برای بازی دارد ، که احتمال آن بسیار کمتر است.

  شایعات یک ریمستر Bloodborne و/یا دنباله آن در یک سال گذشته دوباره و دوباره خاموش شده است. روز دوشنبه ، کالین موریارتی ، که پیش از معرفی نسخه بازسازی بازی Demon's Souls ، به درستی پیش بینی کرده بود ، در توئیتی رمزنگاری کرد که ممکن است Bluepoint Games بر روی بازسازی Bloodborne کار کند.

  "من از طریق موریارتی گفت: "grapevine Bluepoint ممکن است در سفری به یارنام باشد. میلی آماند ، افشاگر بسیار قابل اعتماد Sony Interactive Entertainment با بازتوییت ادعای خود با افزودن یک چشمک و اشاره سر ، به ادعای موریارتی اعتبار داد.

  https://t.co/x43AUvpaxL pic.twitter.com/h5cBXdpIPg

  - Millie A (millieamand) 5 اکتبر 2021

  Bluepoint Games دارای سابقه ای در زمینه بازسازی ، بازسازی ، و گلچین ساخته های دیگر استودیوها است. این بازی مسئول بازسازی Shadow of the Colossus و Demon's Souls بود. همچنین مجموعه God of War Collection (Santa Monica Studio IP) ، Metal Gear Solid HD Collection (Konami IP) و Uncharted: The Nathan Drake Collection (Naughty Dog IP) را گرد هم آورد. بنابراین غیرقابل باور نیست که سونی جدیدترین خرید استودیویی خود را با انجام آنچه می داند و بازسازی PS5 از BloodSborne FromSoftware موظف کرده است.

  بلعیدن کمی سخت تر این است که ممکن است Bluepoint همچنین برای تولید دنباله Bloodborne مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به مکالمه ای که Discord در صفحه Reddit (در زیر) انجام داده است ، موریارتی ادعا می کند که منبع وی به او گفته است که پس از اتمام ریمستر توسط Bluepoint ، "ساخت دنباله اصلی" خواهد بود. او درباره بازی Insomniac Wolverine قبل از اینکه در جدیدترین نمایشگاه پلی استیشن معرفی شود ، به شایعات اعتبار می بخشد.

   https://techbord.com گزارش شده است که Bluepoint دارای ریمستر Bloodborne و دنباله ای برای PlayStation 5 است برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید.

  ایجاد دنباله ای برای ویژگی استودیوی دیگر کمی است خارج از محفظه چرخ Bluepoint ، بنابراین باور آن در این مرحله کمی سخت است. موریارتی در بحث Discord خود اشاره کرد که سعی می کند شایعه دنباله را با یک تماس قابل اعتماد تأیید کند. من در گزارش گیری کاملاً مطمئن بودم زیرا این منبع نیز عالی است. " "اگر آنها می توانند تأیید کنند ، ما طلایی هستیم. "

  FromSoftware مشغول پروژه های دیگری مانند Elden Ring بوده است و احتمالاً در حال حاضر ایده هایی برای دنباله Bloodborne دنبال نمی کند. Bluepoint دارایی را می گیرد و با آن بدون ورودی FromSoftware کار می کند با من برابر نیست. برعکس ، احتمالاً بازسازی مجدد بسیار بیشتر به نظر می رسد.

  با این حال ، مانند همه افشاگری ها و شایعات ، قبل از اعلام رسمی هر چیزی امید خود را از دست ندهید. علیرغم اعتبار هرگونه شایعه ، هر اتفاقی می تواند قبل از اعلام رسمی بازی رخ دهد ، از جمله اینکه آماده شود. بنابراین با دوز سالم کلرید سدیم ، ادعاهای موریارتی را در نظر بگیرید.

خبرهای دیگر از بازی