خبر

 • تک بورد - طبق گزارشات ، احیای Twisted Metal در بازی Lucid Games در حال توسعه است

  طبق گزارشات ، احیای Twisted Metal در بازی Lucid Games در حال توسعه است
  24 روز و 5 ساعت قبل

  ظاهراً یک سری Twisted Metal Live-Action تنها چیزی نیست که سونی برای فرنچایز طولانی مدت مبارزه با وسایل نقلیه در نظر دارد. منابع آگاه به این موضوع به Video Games Chronicle (VGC) گفتند که پلی استیشن سری Twisted Metal را به Lucid Games واگذار کرده است و افزود که استودیوی مستقر در لیورپول در حال حاضر کار احیای این حق رای را آغاز کرده است.

  یکی از منابع به نشریه گفت که بازی از یک مدل رایگان برای بازی استفاده خواهد کرد ، تا حدی به این دلیل که جدیدترین پروژه استودیو-Destruction All-Stars-از یک بازی برتر به عنوان پلی استیشن پلاس در ساعت 11th. این بازی در فوریه گذشته راه اندازی شد اما با وجود اینکه در چند ماه اول در دسترس اعضای PS Plus بود ، نتوانست سر و صدای زیادی به پا کند.

  البته ، یک بازی شکست خورده لزوما یک استودیو را خراب نمی کند ، و Lucid سابقه خوبی در صنعت و ژانر مسابقه دارد. این شرکت قبلاً بر روی حق امتیاز Need for Speed ​​کار کرده است و یکی از دامپزشکان آن قبل از آن به پروژه Project Gotham Racing کمک کرده است.

  https://techbord.com احیای Twisted Metal طبق گزارشات در حال توسعه در Lucid Games

  راه اندازی بازی طبق برنامه ریزی شده همزمان با انتشار مجموعه تلویزیونی زنده در سال 2023 برنامه ریزی شده است. Twisted Metal ، مجموعه ای است که توسط پل ورنیک و رت ریس به صورت اجرایی تولید می شود. گفته می شود آنتونی مکی نقش جان دو ، شخصیت اصلی سریال را بازی می کند. گفته می شود حداقل یکی از شخصیت های محبوب بازی ، Sweet Tooth ، در حال سوار شدن است.

  آخرین بازی در فرنچایز اصلی Twisted Metal ، راه اندازی مجدد نسخه اصلی سال 2012 بود که شامل سه داستان اصلی بود. قوس و تمرکز زیاد بر روی گیم پلی چند نفره.

خبرهای دیگر از بازی