خبر

 • تک بورد - صفحه جدید Steam استودیوی PlayStation نشان می دهد که درگاه های رایانه بیشتری وارد شده اند

  صفحه جدید Steam استودیوی PlayStation نشان می دهد که درگاه های رایانه بیشتری وارد شده اند
  27 روز و 15 ساعت قبل

  صفحه متصدی بخار استودیوی PlayStation Studios سونی چند روز پیش راه اندازی شد و با پیشنهاد این پیشنهاد که تعداد بیشتری پورت رایانه های شخصی بیشتر از Days Gone در راه هستند. 41 مورد در آمار "بازی های من" وجود دارد ، اما فقط 24 مورد در ویترین فروشگاه قابل مشاهده است.

  متصدیان بخار افراد یا سازمانهایی هستند که برای کشف بازیها در سیستم عامل مورد علاقه خود به دیگران توصیه می کنند. به طور طبیعی ، شرکت ها تمایل دارند از صفحات سرپرست خود برای برجسته کردن بازی های خود استفاده کنند. با این وجود رفتن به بخش ویژه فقط 24 مورد را نشان می دهد - از جمله DLC.

  در حال حاضر فقط سه بازی PlayStation Studios در حال حاضر در رایانه وجود دارد: Horizon Zero Dawn ، Helldivers و Predator: Hunting Grounds. Days Gone قبل از تاریخ راه اندازی رایانه شخصی 17 اردیبهشت برای پیش سفارش در دسترس است.

  https://techbord.com PlayStation صفحه جدید Steam استودیو نشان می دهد که درگاه های رایانه شخصی بیشتری در دسترس هستند

  تفاوت بین تعداد مواردی که سونی گفته است و رقم واقعی ممکن است نشان دهد که صفحات پنهان از قبل بارگذاری شده برای آینده آماده است منتشر شده در Steam. آیا بالاخره طی ماههای آینده نسخه مخصوص PC از The Last of Us ، Spider-Man ، God of War یا Bloodborne می تواند وارد بازار شود؟ بازی های پلی استیشن روی کامپیوتر ؛ در گزارش شرکت 2020 خود به همان اندازه گفته شده است. در این سند آمده است: "ما به منظور ارتقا growth رشد بیشتر در سودآوری خود ، عناوین شخص اول خود را به پلتفرم رایانه گسترش خواهیم داد." / سند بازی های خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می دهد ، همچنین اشاره به برنامه های این شرکت برای ادامه استقبال از کامپیوتر با معرفی موارد انحصاری PlayStation قبلی است.

خبرهای دیگر از بازی