techbord.com صرفه جویی زیادی در بازی های شبح وار بدون DRM در GOG  's Halloween Sale

فروش شبح وار: تنها چند روز پس از راه اندازی اولین فروش هالووین در Epic ، GOG از این روش عجیب و غریب فروش شبح وار خود پیروی کرده است. این بار هیچ عنوانی خلاقانه یا بازی متای فانتزی وجود ندارد ، فقط یک فروش هالووین قدیمی به سبک قدیمی با صدها تخفیف شیب دار در طیف گسترده ای از بازی ها وجود دارد.

مطمئناً ، با توجه به نام فروش ، بیشتر این تخفیف ها برای عناوین وحشتناک یا حداقل به معنای دیگر کلمات غیرقانونی است ، اما بازی های معمولی زیادی در این بازی وجود دارد. خوشبختانه ، جستجوی 850+ معاملات پیشنهادی در اینجا کار خیلی سختی نیست.

اگر می خواهید چیزی کاملاً وحشتناک داشته باشید ، گروه GOG "ترفندها " ممکن است برای شما مناسب باشد ، اما برای یک تجربه خرید با خونسردی بیشتر ، نگاهی به سایت "رفتارها "

https://techbord.com صرفه جویی زیادی در بازی های شبح وار بدون DRM در GOG  's Halloween Halloween

انرژی فوق العاده را در دشمنان خود در کنترل تیراندازی سوم شخص سورئال بکار بگیرید.

در دسته قبلی ، بازی هایی مانند Remedy 'Control (30 درصد تخفیف با قیمت 29 دلار) ، سری ماجراجویی The Walking Dead Telltale (قیمت ها متفاوت است ، اما بیشتر مطالب وارد شده است) حدود 50 درصد تخفیف) ، و حتی RPG خون آشام جامد اما دارای نقص "خون آشام" (75 درصد تخفیف با 12.52 دلار).

دسته اخیر شامل شایان ستایش Cat Quest 1 و 2 (2 دلار و 9 دلار ، به ترتیب) ، برنامه فضایی Kerbal (75 درصد تخفیف با 10 دلار) و بسیاری موارد دیگر.

بسیاری از این معاملات بدون مغز مطلق هستند ers - به عنوان مثال ، نسخه طلایی Metro Exodus ، یکی از بهترین تیراندازهای شبح وار دهه گذشته ، فقط 20 دلار است که 66 درصد از هزینه طبیعی آن تخفیف دارد.

 https://techbord.com صرفه جویی زیادی در بازی های شبح وار بدون DRM در GOG  's Halloween Halloween

جدا از اینکه عالی باشید Survival FPS ، Exodus یکی از بهترین پیاده سازی های روشنایی جهانی RTX و DLSS 1.0 را دارد. بنابراین ، اگر هنوز آن را نگرفته اید ، زمان مناسبی برای انجام این کار است. با این حال ، اگر در فکر یک سفر روانشناختی و یک داستان عالی هستید ، Hellblade: Senua 'Sacrifice از زمان نوشتن فقط 6.29 دلار است ، از هزینه معمول 25.04 دلار پایین تر است.

داستان جنجال های رانده شده در آنجا متوقف نمی شوند ، زیرا یک داستان طاعونی: بی گناهی را می توان با قیمتی حدود 15 دلار بدست آورد. اما هشدار داده شود: اگر آن را بگیرید ، ممکن است بخواهید یک جعبه دستمال مرطوب داشته باشید. داستان جذاب داستان Plague Tale قسمتهایی مساوی و دلخراش است.

https://techbord.com ذخیره بزرگ در مورد بازیهای شبح وار بدون DRM در هالووین فروش GOG

احتمالاً بیشتر خوانندگان ما این را تاکنون می دانند ، اما به احتمال زیاد شما این کار را نمی کنید ، باید اشاره کنیم که هر بازی که با GOG خریداری می کنید 100 درصد بدون DRM است. برای اجرای آن نیازی به راه اندازی ندارید ، نیازی به اتصال آنلاین ندارید و می توانید آن را روی هر تعداد رایانه شخصی که می خواهید ، با یا بدون سرویس گیرنده Galaxy 2.0 GOG نصب کنید.

فروش هالووین GOG در 2 نوامبر در ساعت 2 بعد از ظهر UTC به پایان می رسد ، بنابراین کمی کمتر از یک هفته فرصت دارید تا آخرین معاملات سیستم عامل را بررسی کنید.

صرفه جویی زیادی در بازی های شبح وار بدون DRM در GOG 's Halloween Sale
gaming/صرفه-جویی-زیادی-در-بازی-های-شبح-وار-بدون-drm-در-gog-s.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.