خبر

 • تک بورد - صاحب RomUniverse با وجود حکم 2.1 میلیون دلار ، احیای سایت ROM را در نظر گرفته است

  صاحب RomUniverse با وجود حکم 2.1 میلیون دلار ، احیای سایت ROM را در نظر گرفته است
  2 روز و 13 ساعت قبل

  نینتندو پس از آنکه استورمن نتواند ماهیانه 50 دلار پرداخت کند ، به دنبال دستور موقت است.

  بیشتر مالک سایت ReadingROM سالانه 30000 دلار درآمد کسب کرد - اکنون 2.1 میلیون دلار به نینتندو بدهکار است ، دادگاه منطقه ای ایالات متحده به مالک سابق RomUniverse.com متیو استورمن دستور داد که به دلیل نقض حق نسخه برداری و علامت تجاری 2.1 میلیون دلار خسارت به نینتندو پرداخت کند. اکنون ، نینتندو به دنبال یک دستور موقت اضافی علیه استورمن است ، که به گفته وی در حال بررسی بازگرداندن سایت ROM بدون "محتوای نینتندو" است و قادر به پرداخت 50 دلار در ماه برای این خسارات نیست.

  استورمن - که در اسناد دادگاه گفت که درآمد وی پس از RomUniverse در درجه اول از "بیکاری و تمبرهای غذایی" حاصل شده است - به نظر می رسد که حتی یک قطعه کوچک از 2.1 میلیون دلار دادگاه علیه او پرداخت نشده باشد. پرداخت 50 دلار در ماه - مبلغی که نینتندو می گوید استورمن "پیشنهاد و موافقت کرده است" - به این معنی است که پوشش کامل خسارت برای استورمن 3500 سال به طول خواهد انجامید و این بدون احتساب بهره است.

  با این حال ، نینتندو استفاده از خسارت به نفع خود ، با این استدلال که استورمن در پرداخت ماهانه 50 دلار خود "پرداخت" نشان می دهد که نینتندو در قانون تخلف گذشته یا آینده متهم را ندارد و نیاز به قرار موقت را تأیید می کند.

  سایت دوباره با هم؟

  در همین حال ، در پرونده ای كه اخیراً به دادگاه فرستاده شد ، ویلیام راوا ، وكیل پرکینز كوی ، تماس تلفنی را كه پس از صدور رای اصلی دادگاه در 3 ژوئن با استورمن داشت ، بازگو می كند. در این تماس ، راوا گفت ، "آقای استورمن اظهار داشت كه هنوز در حال بررسی این است كه با RomUniverse چه كند و اگر بخواهد وب سایت را بازگرداند ، این ممكن است دارای محتوای بازی ویدیویی و ROM از شركتهای دیگری به غیر از نینتندو باشد اما نینتندو را ندارد. محتوا. "

  " نینتندو در پرونده ای بر اساس رسوب راوا می نویسد: "استورمن] در حال بررسی راه اندازی مجدد وب سایت RomUniverse برای ادامه توزیع ROM بازی های ویدیویی نیست." "همچنین ادعا نمی کند که این استفاده در آینده باعث نقض حقوق مالکیت معنوی نینتندو نخواهد شد."

  بیانیه استورمن تمایز قانونی جالبی را بین بازی های تولید شده و یا منتشر شده توسط نینتندو و بازی های شخص ثالث که فقط اجرا می شوند ، ایجاد می کند. روی کنسول های نینتندو. این حکم علیه استورمن 49 بازی از گروه سابق بود. این عناوین به طور مستقیم توسط نینتندو دارای حق چاپ و علائم تجاری بودند. اما نینتندو ادعای حقوقی کمتری در مورد صدها رام دیگر که روی کنسول های نینتندو اجرا می شوند اما کپی رایت و علائم تجاری آنها متعلق به شرکت های دیگری است (که مسئولیت محافظت از این حقوق را دارند).

  تبلیغات Reading More سایت های ROM در حال سقوط است ، اما یک شکاف قانونی می تواند شبیه سازی بازی را نجات دهد حتی اگر یک سایت ROM از همه بازی های منتشر شده توسط نینتندو چشم پوشی کند ، باز هم می تواند به دلیل سو mis استفاده از نام و تصاویر کنسول مارک تجاری یا پیشنهاد رابطه قانونی با سخت افزار کنسول نینتندو با مشکل قانونی از نینتندو روبرو شود . به عنوان مثال پروژه اتاق نشیمن کنسول اینترنت بایگانی ، به دلیل ترس از تهدیدهای قانونی نینتندو ، به طور رسمی شامل هیچ بازی مجاز برای کنسول های نینتندو نیست (اگرچه برخی از بازی های NES و SNES که دارای حق چاپ هستند ، گاهی اوقات توسط کاربران اینترنت بایگانی بارگذاری می شوند قبل از اینکه برداشته شوند) . مانور قانونی

  نینتندو در طرح اولیه خود برای قضاوت مختصر علیه استورمن در ابتدا خواستار صدور قرار دائمی علیه "نقض آینده" مالکیت معنوی نینتندو شد. اگرچه هرگونه تخلف در آینده در هر صورت همچنان غیرقانونی است ، اما با صدور دستور پیشگیرانه از دادگاه ، نینتندو بسیار ساده تر خواهد کرد که در صورت راه اندازی Storman یک سایت جدید ROM را به سرعت خاموش کند (همانطور که به نظر می رسد در حال بررسی است).

  قاضی درخواست اولیه نینتندو در مورد صدور دستور موقت را رد كرد و گفت كه خسارت مالی و مسدود بودن سایت در مقابل استدلال لازم برای "صدمات جبران ناپذیر" سنگین است. اکنون ، با این حال ، نینتندو با استناد به سابقه قانونی جدید قانون مدرنیزاسیون علائم تجاری سال 2020 در بحث استنباط از دستور موقت دائمی. این عمل ، که درست قبل از درخواست نینتندو برای اولین بار از دستور موقت صادر شد ، اما در آن زمان مورد بررسی قرار نگرفت ، "تخلف اجباری ضرر جبران ناپذیر" جدیدی را در نقض علامت تجاری ایجاد می کند که نینتندو می گوید دادگاه را به سمت صدور قرار موقت راهنمایی می کند.

  استورمن ، كه وكالت خود را در این پرونده دارد ، در همین حال با طرح درخواست خود تا حدودی آشفته از دادگاه خواسته است كه در مورد خسارات قانونی كه در ماه مه تحمیل كرد ، تجدید نظر كند. استورمن می نویسد: "هیچ مدرک قانونی و قابل قبولی وجود ندارد که دیوان بتواند منطقی [sic] ادعا کند که باعث می شود شاکی ، نینتندو ، در نتیجه هر یک از اقدامات یا بی فعلی های متهم ، خسارت واقعی را متحمل شود." p>

  در پاسخ خود ، نینتندو استدلال می کند که قبلا "شواهد غیرقابل انکاری مبنی بر وجود تقریباً 50،000 بارگیری غیرقانونی از رام های متخلف در زمان شکایت نینتندو ارائه کرده است و قیمت خرده فروشی بازی های نینتندو بین 20 دلار و 60 دلار. "

خبرهای دیگر از بازی کردن