خبر

 • تک بورد - شکل Netflix Gaming فقط برای تلفن های هوشمند است و از طریق آزمایش در لهستان آغاز می شود

  شکل Netflix Gaming فقط برای تلفن های هوشمند است و از طریق آزمایش در لهستان آغاز می شود
  10 ساعت و 45 دقیقه قبل

  دسترسی در حال حاضر نیاز به آهنگ و رقص بین برنامه Netflix و Google Play دارد.
  یک ماه پس از اعلام مبهم استراتژی جدید بازی محور ، Netflix به طور کامل نحوه "انتشار" بازی های ویدئویی در آینده قابل پیش بینی: به عنوان برنامه های تلفن هوشمند قابل بارگیری ، که به طور انحصاری برای مشترکین پخش ویدئو قابل پرداخت است.

  این خبر همزمان با راه اندازی عمومی شرکت Netflix Gaming در روز پنجشنبه به عنوان بخشی از برنامه تلفن هوشمند این سرویس ... اما فقط در لهستان و فقط در Android. توییتر آمریکایی این شرکت اعلامیه لهستانی روز پنجشنبه را ترجمه کرده است ، که نحوه عملکرد آن و دو بازی امروز را به عنوان بخشی از سرویس ارائه می دهد: Stranger Things 3 ، یک ضرب و شتم 16 بیتی که قبلا به عنوان خرید مستقل Google Play در دسترس بود. (و هنوز روی رایانه شخصی و کنسول ها زنده است) ؛ و Stranger Things: 1984 ، یک بازی کاملا جدید و منحصر به فرد برای تلفن های هوشمند که به نظر می رسد حول حرکت کند و حل کننده معما از طریق محیط های مجموعه تلویزیونی پیکسل می چرخد. (هر دو بازی ، به طور تصادفی ، توسط یک استودیوی بازی مستقل ، BonusXP ، که در تگزاس مستقر است ، ساخته شده است ، نه لهستان.)

  برای دسترسی به این محتوا ، باید وارد برنامه Android Netflix شوید هنگام استفاده از آدرس IP لهستانی ، سپس برگه جدید "N Gaming" منطقه را باز کنید. از آنجا ، هر کدام از آن بازی ها را انتخاب کنید ، که شما را به لیست بارگیری آنها در Google Play هدایت می کند. پس از بارگیری ، دوباره به برنامه Netflix بروید و بازی مورد نظر خود را از آنجا بوت کنید.

  بدون تبلیغات ، بدون MTX - اما همچنین بدون iOS؟

  مرحله اول: برنامه Netflix را در لهستان باز کنید به (مرحله 1.5: لهستانی را بیاموزید.) مرحله دوم: بازی موردنظر خود را انتخاب کنید. مرحله سوم: آن را از طریق Google Play نصب کنید. مرحله چهارم: برای بارگیری واقعی بازی به برنامه Netflix بازگردید.

  این فرآیند کمی گیج کننده است - و مطمئناً در بین بازی های تلفن های هوشمند یا سیستم عامل های برنامه رایج نیست ، زیرا یک برنامه قبل از اینکه به شما اجازه بازی بدهد اعتبار برنامه دیگر را بررسی می کند (هرچند قبلاً این را در مجموعه هایی مانند بسته های نماد دیده بودیم) ) و معلوم نیست که چنین سیستم پاسپورتی معتبری چگونه می تواند بر روی iOS کار کند ، که Netflix احتمالاً می خواهد در نهایت چنین سرویسی را کار کند - به فرض اینکه به هر حال منجر به سردرد بی پایان تأییدات اپل نشود. بدون شک ، Netflix می تواند به سادگی این بازی ها را به صورت بارگیری مستقل با بررسی اعتبار Netflix در دسترس قرار دهد ، اما پس از آن یک فرصت معیار ارزشمند را از دست می دهد: افراد بیشتری به طور منظم برنامه اختصاصی تلفن هوشمند Netflix را بارگیری و استفاده می کنند.

  تبلیغات

  خبر خوب در مورد این روش دسترسی سوپیک این است که Netflix می تواند دو چیز اصلی را در چتر بازی کنترل شده خود قول دهد: خریدهای درون بازی (معروف به تراکنش های خرد یا MTX) و بدون تبلیغات. اگر یک بازی دارای مارک "N Gaming" است ، در آن قسمت ها کاملاً واضح است.

  (اگر تعجب می کنید: لهستان اخیراً با PlayStation سونی به منطقه آزمایشی محبوب تری برای راه اندازی بازی و برنامه تبدیل شده است. Plus Video Pass در حال حاضر تبلیغاتی است که تنها برای لهستان باقی مانده است.)

  راه اندازی بازی Netflix Gaming در روز پنجشنبه روشن می کند که در حال حاضر ، Netflix طرح هایی برای تبدیل شدن به "Netflix بازی های ویدئویی" در حداقل از نظر تقلید از برنامه پخش ویدئو محبوبش برای ارائه بازی های ویدئویی. به این معنا که اگر می خواهید بازی های پخش شده در فضای ابری ، به صورت همه کاره با هزینه اشتراک ثابت ارائه شوند ، Xbox Game Streaming و Amazon Luna تا زمانی که در مناطق سازگار زندگی می کنید ، بهترین گزینه شما هستند.

  به نظر می رسد که این حرکت کمتر به روش تحویل علاقه مند است و بیشتر به بازیهایی که به راحتی قابل دسترسی هستند و به کتابخانه عظیم مجوزهای Netflix تکیه می کنند علاقه ندارد. با توجه به گستردگی بازار بازی های تلفن های هوشمند و فضای کافی برای یک سرویس قابل تشخیص که وعده سرگرمی بدون آگهی و بدون MTX با شخصیت ها و سریال های آشنا را بدهد ، مسلماً این یک تماس تجاری بهتر از رقابت مستقیم با نینتندو ، سونی یا مایکروسافت.

  آیا Netflix می تواند سیستم عامل ها یا روش های تحویل دیگری را در نظر داشته باشد؟ نامشخص است. اطلاعیه امروز به کاربران یادآوری می کند که شرکت در حال بررسی نحوه بازی در Netflix است ، که به آنها امکان داد و بیداد قانونی را می دهد تا بگویند ممکن است روزی نسخه شطرنج VR شطرنج The Queen's Gambit یا کوله پشتی را اعلام کنند. تجربه واقعی اتاق فرار از هر گونه اسناد و مدارک مربوط به قاتلان سریالی الگوبرداری شده است.

  اما انتخاب Netflix برای اعلام یک مسیر خاص تولید بازی امروز ، بدون اشاره به گزینه های محبوب مانند رایانه های شخصی ، کنسول ها یا پخش ابری پلتفرم ها ، بسیار گویاست علاوه بر این ، با استخدام قابل توجه آنها از مایک وردو به عنوان سرپرست تیم بازی آنها ، که سابقه مدرن آنها بیشتر در مورد کرایه تلفن همراه به نمایندگی از EA و Zynga است ، همخوانی دارد.

  فهرست بندی توسط Netflix

خبرهای دیگر از بازی