خبر

 • تک بورد - شما 72 ساعت فرصت دارید تا سه گانه اصلی و قابل اصلاح GTA III را از طریق رایانه شخصی خریداری کنید

  شما 72 ساعت فرصت دارید تا سه گانه اصلی و قابل اصلاح GTA III را از طریق رایانه شخصی خریداری کنید
  17 روز و 3 ساعت قبل

  اگر می خواهید این کلاسیک های جهان باز را به صورت سفارشی روی رایانه شخصی کنید ، بهتر است سریع عمل کنید.
  پس از ماه ها شایعه مبنی بر اینکه Rockstar در حال آماده سازی نسخه های بازسازی شده از سه گانه اصلی Grand Theft Auto 3 برای سخت افزار مدرن بود ، ناشر جمعه برنامه های خود را برای انجام این کار تأیید کرد-و اگر شما علاقه مند به پخش سفارشی خود هستید نسخه این نسخه های کلاسیک در رایانه شخصی با نصب مو

  خواندن بیشتر

  تغییر حالت تک نفره پس از حذف ناشر به GTA V باز می گردد

  همانطور که برای بسیاری از ناشران هنگام به روزرسانی بازی های قدیمی تر برای سیستم عامل های جدید تبدیل به یک استاندارد شده است ، Rockstar تمام نسخه های قبلی و بسته های Grand Theft را حذف می کند ناشر در صفحه پشتیبانی خود می گوید: "Auto 3 ، Vice City و San Andreas از هر ویترین کنسول و رایانه" در هفته 11 اکتبر 2021 "موثر هستند. در حالی که هر ورودی در اوایل دهه 2000 پورت های ویندوز دریافت می کرد ، بازیکنان رایانه شخصی در حال حاضر محدود به خرید بازی ها از طریق راه انداز بازی Rockstar یا از طریق Steam هستند و فقط پلتفرم اخیر از حالت ها پشتیبانی می کند.

  Steam در لیست سه گانه جدید پلتفرم های تأیید شده ، که شامل PlayStation 4 و 5 ، پلتفرم های Xbox ، Nintendo Switch و رایانه از طریق راه انداز بازی Rockstar است ، به طور قابل ملاحظه ای وجود ندارد و پورت های iOS و Android سال آینده عرضه می شوند. از زمان انتشار ، هر سه بازی و بسته بزرگ Grand Theft Auto: The Trilogy هنوز در Steam در دسترس هستند. Rockstar تأیید کرد که صاحبان فعلی نیز می توانند بازی ها را در پلتفرم های خریداری شده خود بارگیری کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند.

  اگرچه دریافت نسخه های مدرن شده از سه گانه GTA 3 برای هر کسی که مایل به بازبینی مجدد بازی ها باشد ، خبر خوبی به نظر می رسد. لیسیدن رنگ معاصر ، تعدادی مود برای نسخه های رایانه شخصی فعلی وجود دارد که کار بسیار خوبی در "بازسازی" این عناوین دوران PS2 انجام می دهند تا با استانداردهای امروزی قابل پخش تر شوند.

  تبلیغات

  جدا از بافتهای مورد انتظار HD ، پشتیبانی از صفحه عریض و تعمیرات اساسی رابط کاربری ، حتی حالتهای عجیب و غریبی برای افزودن (غیر ضروری) جلوه های واقع بینانه مانند آب و هوای پویا و بازتاب ها و سایه های ردیابی اشعه وجود دارد ، که همه آنها واقعاً در برابر مدلهای کم رنگ و مدل های شخصیتی برجسته هستند. مطمئناً حالت های این ورودی های یکپارچه در مقایسه با Grand Theft Auto V وجود ندارد ، اما هنوز به اندازه کافی در دسترس است تا تفاوت قابل توجهی ایجاد شود.

  در حال حاضر ، Rockstar جزئیات زیادی از Grand Theft نامناسب را فاش نکرده است. Auto: The Trilogy-The Definitive Edition ، از جمله این که آیا طرفداران باید منتظر پورت های بسیار تقویت شده ای باشند که روی استخوان های موتور GTA 3 ساخته شده اند یا شاید به احتمال زیاد ، بازسازی های واقعی واقعی که تجربیات را بازسازی می کنند. (همچنین هنوز هیچ صحبتی در مورد این که آیا بسیاری از آهنگهای حذف شده از موسیقی متن مجاز سن آندریاس در طول این سالها ممکن است به صورت تکراری بازگردد ، وجود ندارد.)

  در هر صورت ، ناشر می گوید که بازی ها دارای " ارتقاء همه جانبه شامل پیشرفت های گرافیکی و بهبود گیم پلی مدرن برای هر سه عنوان ، در حالی که هنوز ظاهر و احساس کلاسیک نسخه های اصلی را حفظ می کنید. " به نظر می رسد این بیانیه با شایعه ای که در ماه اوت منتشر شد ، زمانی که منابع به کوتاکو ادعا کردند نسخه های جدید این سه گانه با استفاده از Unreal Engine با "ترکیبی از گرافیک جدید و قدیمی" در حال توسعه است ، پیگیری شود. در همان ماه ، شرکت مادر Rockstar Take-Two Interactive چندین حالت GTA V را که از موتور بازی جدید برای بازسازی بازی های قدیمی تر مانند Vice City استفاده می کردند ، تعطیل کرد.

  Rockstar تاریخ انتشار این سه گانه را اعلام نکرده است ، اما توجه داشت که بازی های قدیمی را "برای آماده شدن برای راه اندازی" از ویترین فروشگاه حذف می کند. اما سلام ، اگر این سه شنبه را در Steam از دست ندهید ، حداقل Grand Mafia Crime - Auto Theft هنوز برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. حتی روی Hololens کار می کند.

خبرهای دیگر از بازی