خبر

 • تک بورد - شما می توانید در Minecraft با درآمد 70 دلار در ساعت به یک منظره ساز مجازی تبدیل شوید

  شما می توانید در Minecraft با درآمد 70 دلار در ساعت به یک منظره ساز مجازی تبدیل شوید
  9 روز و 7 ساعت قبل

  WTF ؟! آیا ساعات زیادی را به ماین کرافت اختصاص می دهید و دوست دارید بابت خلاقیت خود به شما پول پرداخت شود؟ بعید به نظر می رسد ، اما یک شرکت بریتانیایی واقعاً به دنبال استخدام تصویر زمینه مجازی برای پرفروش ترین بازی در تمام دوران ها است و در هر ساعت حدود 70 دلار پرداخت می کند.

  همانطور که توسط CNN گزارش شده ، این پیشنهاد از طرف شرکت واتسد انگلیس ارائه شده است؟ این آگهی به دنبال "استخدام جمعی از باغبان های منظره مجازی برای ارائه مشاوره حرفه ای به بازیکنانی است که به دنبال بهبود فضای بازی در فضای باز خود هستند."

   https://techbord.com شما می توانید در Minecraft با کسب 70 دلار در ساعت به یک محوطه ساز مجازی تبدیل شوید

  مهارت های کلیدی مورد نیاز شامل دانش کارایی Minecraft - به طور طبیعی - مهارت های ارتباطی است ، استعداد خلاق ، و علاقه به باغبانی / فضای باز. این یک موقعیت از راه دور است ، بنابراین احتمالاً پذیرای متقاضیان در سراسر جهان خواهد بود ، و گرچه ضروری نیست ، اما تجربه قبلی در باغبانی چشم انداز مفید است.

  شغل 50 پوندی (70 دلار ~) در هر ساعت شامل ارزیابی وضعیت فعلی مشتری است. و ارائه بازخورد خلاقانه ، ایجاد چندین طرح برای هرگونه تغییر در آینده احتمالی. نامزد موفق همچنین باید اطمینان حاصل کند که مشتریان در بودجه خود باقی می مانند ، که به نظر می رسد اشاره به Minecoin ، ارز درون بازی دارد.

  اگر اتفاقاً یک بازیکن Minecraft باشید که هرگز قصد ایجاد Cyberpunk 2077 را ندارد- با الهام از یک شهر یا یک نقشه به سبک هری پاتر ، می توانید با دریافت یک مشاوره یک ساعته و طراحی های ماکت ، منظره مجازی Whatshed را استخدام کنید.

  شما می توانید از طریق سیستم عامل هایی مانند Fiverr برای ایجاد مناظر Minecraft افراد را استخدام کنید مانند موردی که در بالای این صفحه قرار دارد و توسط dahwolfie طراحی شده است.

  هیچ صحبتی در مورد روند مصاحبه یا مدت زمان در دسترس بودن موقعیت وجود ندارد ، اما علاقه مندان باید در اسرع وقت اقدام کنند - انتظار می رود افراد زیادی به دنبال این کار بروند این یکی.

  اعتبار تصویر Masthead:

خبرهای دیگر از بازی