خبر

 • تک بورد - شرکت اسکالپر تقریباً 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد امن کرده است ، می گوید

  شرکت اسکالپر تقریباً 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد امن کرده است ، می گوید "پشیمان نیست"
  چند ثانیه قبل

  یک سیب زمینی داغ: بسیاری از مصرف کنندگان که از خرید PS5 ، Xbox Series X / S ، RTX 3000-series و سایر محصولات فن آوری هیجان زده شده اند ، به دلیل عدم دسترسی در این فصل ناامید شده اند. پنهان نیست که پوسته پوسته ها پشت بسیاری از این مشکلات هستند ، اما یک گروه در انگلیس می گوید "پشیمان نیست" که خرید تقریبا 3،500 کنسول PlayStation 5 را برای فروش مجدد با قیمت های تورم تسهیل می کند.

  در دسترس بودن PS5 بیش از اکثر سخت افزارهای بازی اخیراً آسیب دیده است. مدیرعامل Sony Interactive Entertainment جیم رایان با اشاره به کنسول خود گفت که "همه چیز فروخته می شود. کاملاً همه چیز فروخته می شود." بعداً به دنبال تقاضای "بی سابقه" این شرکت قول سهام بیشتری را قبل از پایان سال داد ، اما بیشتر آن مجدداً می تواند توسط پوسته پوسته شود.

  در حالی که تقاضا برای این محصولات همیشه زیاد بود ، همه گیرها آنها را بیش از پیش آرزو می کند - و پوست سرها از این مزایا استفاده می کنند. Business Insider با برخی از گروه ها که از نرم افزارهای نظارت و ربات ها برای تأمین مقادیر گسترده PS5 قبل از دیگران استفاده می کنند ، صحبت کرد. یکی از اینها ، CrepChiefNotify ، که از 12 کارمند اصلی مدیریت تشکیل شده است ، گفت که اعضای آن در هفته های اخیر نزدیک به 2472 کنسول خریداری کرده اند ، به علاوه "فقط کمتر از 1000" هنگام شروع پیش فروش در سپتامبر. p> به اعضای ما تبریک می گوییم ... در کمتر از 24 ساعت از عرضه PS5 و اعضای ما امروز بیش از 2500 کنسول را ایمن کرده اند. ⁠ ⁠ توقف از دست دادن ، فروش مجدد از بین نمی رود ، بنابراین سریع پرش کنید و حداکثر سود شما. ⁠ pic.twitter.com/WUTBFWNHfE

  - CrepChiefNotify (CrepChiefNotify) 20 نوامبر 2020

  CrepChiefNotify ماهانه 40 دلار یا 530 دلار برای اشتراک مادام العمر شارژ می کند تا اعضای بتوانند به خدمات آن دسترسی پیدا کنند. همانند شرکت های مشابه ، اهداف اصلی آن کفش های کتانی سطح بالا مانند Yeezys بود ، اما این گروه با برخورد همه گیر تکامل یافت.

  "در اولین قفل Covid-19 ، ما متوجه تغییر بزرگی در محصولات شدیم که "مدیر " تام "به Business Insider گفت: مردم مشغول خرید بودند. "تمرکز به سمت مضحک ترین موارد ، مانند وان های آبگرم در فضای باز تغییر مکان داد. ما متوجه شدیم که این موارد در فروشگاه ها شروع به فروش می کنند و برای سودآوری در eBay فروش مجدد دارند. بنابراین توسعه دهنده ما برخی از نرم افزارهای نظارت بر سایت را نوشت و ما سهام این مجموعه را ردیابی کردیم. سایت هایی که وان های آب گرم می فروشند! ما هر بار که سهام آنها را جابجا می کنیم ، به اعضای خود اطلاع می دهیم که همه آن را خریداری کنند. "

   https://techbord.com شرکت اسکالپر تقریباً 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد امن کرده است ، می گوید

  در حال حاضر ، تنها راه برای تأمین امنیت PlayStation 5 خرید است یکی از eBay با قیمتی که کاملاً خنده دار باشد. گرانترین (در سایت ایالات متحده) 15000 دلار است ، در حالی که اکثریت قریب به اتفاق افراد زیر آن حداقل 2000 دلار هستند.

  با توجه به اینکه والدین باید برای کودکان ناامید توضیح دهند که به این ترتیب جدید نخواهند گرفت کنسول امسال ، آیا پوست سرها و کسانی که اقدامات آنها را تسهیل می کنند احساس گناه می کنند؟ CrepChiefNotify مطمئناً این کار را نمی کند. این مقاله (از طریق Game Games Chronicle) می نویسد که بسیاری از اعضای آن به دلیل شیوع همه گیر مورد سو، استفاده قرار گرفته اند ، یا از کار افتاده اند ، یا به نوعی در معرض آسیب هستند ، اگرچه باید تعجب کنید که آنها چگونه هزینه ماهانه و قیمت حداقل یک کنسول PS5 را تأمین می کنند.

  "این شرکت نوشت:" این افراد موفق شده اند صورتحساب های خود را بپوشانند ، غذا را روی میز بگذارند و كادوهای كریسمس را برای فرزندان خود تهیه كنند.

  "شاید جای تأسف باشد که یک کودک عادت ندارد [sic] امسال کریسمس با PS5 بیدار شود ، اما ممکن است کودک دیگری از خواب بیدار شود. ما هیچ پشیمانی نداریم. واحدهای PlayStation 5 ، علیرغم اینکه مدیری به Business Insider پیشنهاد داده است که این مورد وجود دارد.

  اگر قصد خرید PS5 از eBay را دارید ، حتماً از لیست های متعدد برای "عکس" های این سایت اجتناب کنید. کنسول ، که همانطور که از نامش پیداست ، فقط عکس است و خود ماشین نیست. و شما فکر می کردید که پوسته پوسته ها بد هستند.

خبرهای دیگر از بازی