خبر

 • تک بورد - شخصی GoldenEye 007 را در Far Cry 5 بازسازی کرد و فوق العاده به نظر می رسد

  شخصی GoldenEye 007 را در Far Cry 5 بازسازی کرد و فوق العاده به نظر می رسد
  6 روز و 10 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Super Mario Maker نینتندو بدون شک از شرکت هایی مانند Ubisoft الهام گرفته است تا به بازیکنان اجازه دسترسی به ویرایشگرهای قدرتمند را بدهد و با این نسخه بازسازی GoldenEye 007 ، دقیقاً می بینیم Far Cry Arcade چه توانایی هایی دارد.

  قبلاً شاهد بودیم که طرفداران سعی در بازسازی GoldenEye 007 دارند ، اما این مورد کمی متفاوت است. ببینید ، YouTuber Krollywood نزدیک به سه سال و تقریباً 1400 ساعت زمان صرف تکمیل مجدد راه اندازی مجدد سنگ قیمتی نینتندو 64 در سال 1997 کرده است ... در Far Cry 5.

  سطح بازی اصلی ، به جز دو مرحله جایزه. Far Cry 5 ، اگر به یاد بیاورید ، با یک ویرایشگر سطح قوی به نام Far Cry Arcade ارسال شده است. این حالت به بازیکنان امکان دسترسی به هزاران دارایی درون بازی Far Cry 5 و سایر املاک متعلق به Ubisoft مانند Watch Dogs ، Assassin's Creed IV: Black Flag و Assassin's Creed Unity را می دهد.

  https://techbord.com شخصی GoldenEye 007 را در Far Cry 5 بازسازی کرد ، و به نظر باورنکردنی می رسد

  کرولیوود به کوتاکو گفت که علاقمندان به بازی در سطوح می توانند نام کاربری PSN "Perfect-Dark1982" را جستجو کنند.

  اواخر ماه گذشته ، Ubisoft اعلام کرد که ورود بعدی حق امتیاز Far Cry در 7 اکتبر خواهد بود. Far Cry 6 ، با حضور جیانکارلو اسپوزیتو از بریکینگ بد در نقش "El Presidente" آنتون کاستیلو ، در ابتدا قرار بود در ماه فوریه بیرون بیاید اما به دلیل همه گیری به تعویق افتاد. متأسفانه ، Arcade در Far Cry 6 بازدهی نخواهد داشت.





خبرهای دیگر از بازی