techbord.com شخصی Crysis 3 را بر روی VRAM GeForce RTX 3090 نصب کرده است

برداشت ویراستار: درایوهای RAM در دوران چرخش هارد دیسک ها به نوعی در بین علاقه مندان محبوب بودند اما اکنون که حافظه فلش سریع داریم ، دیگر نیازی به آنها نیست.

Nvidia’s GeForce RTX 3090 شامل یک بافر عظیم 24 گیگابایتی VRAM است ، که همانطور که استیون در بررسی اخیر کارت کلاس "Titan" اشاره کرد ، می تواند در محیط های کاری بسیار مفید باشد. همانطور که مشخص شد ، اگر می خواهید خارج از چارچوب فکر کنید ، از آن استفاده های زیادی می کند.

این دقیقاً همان کاری است که کاربر توییتر Strife212 انجام داده است.

در اخیر tweet ، مهندس نرم افزار خود ادعا می کند که از برنامه ای به نام GPU Ram Drive برای ایجاد یک دیسک RAM 15 گیگابایتی از VRAM RTX 3090 استفاده کرده و سپس Crysis 3 را روی آن نصب کرده است.

من Crysis 3 را نصب کردم روی کارت گرافیک من! من از برخی از نرم افزارهای VRAMdrive به نام GPU Ram Drive استفاده کردم ، یک پارتیشن 15 گیگابایتی NTFS بر روی GPU ایجاد کردم ، سپس Crysis 3 را روی آن نصب کردم. در 4K با تنظیمات بسیار بالا ، فریم در ثانیه خوب و بازی بسیار سریع بارگیری می شود - GPU-Z گزارش می دهد که VRAM کلی از 20434MB عکس استفاده می کند. twitter.com/lLcQsD5JYM

- کشمکش ، پرکردن رزولوشن (@ Strife212) 4 اکتبر 2020

VRAM اختصاص نیافته ، تقریباً 9 گیگابایت ، برای پشتیبانی از GPU در اجرای بازی بسیار زیاد بود. اما از نظر عملکرد ، هیچ مزیتی برای ذخیره سازی بازی روی VRAM وجود ندارد ، زیرا زمان بارگذاری با آنچه انتظار می رود از یک NVMe SSD سریع برابری کند ، برابری می کند.

هنوز هم فقط قادر به انجام آن هستید بسیار زیبا و شسته و رفته است و ما را به این فکر می اندازد که چه چیز دیگری می تواند روی "RTX 3090" نصب شود. یک سیستم عامل چطور؟ ویندوز 10 64 بیتی فقط 20 گیگابایت فضای خالی را درخواست می کند ، پس چرا اینطور نیست؟ و چه مدت طول می کشد تا کسی Doom را بر روی آن نصب کند؟ می دانید ، Doom می تواند با هر چیز و همه چیز اجرا شود.

شخصی Crysis 3 را بر روی VRAM GeForce RTX 3090 نصب کرده است
gaming/شخصی-crysis-3-را-بر-روی-vram-geforce-rtx-3090-نصب-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
techbord.com PureVPN با 92٪ تخفیف Cyber ​​Monday را کاملاً دمیده می کند
techbord.com آجیت پای ، رئیس FCC ، قصد کناره گیری خود را در 20 ژانویه اعلام کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.