خبر

 • تک بورد - شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند

  شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند
  15 روز و 23 ساعت قبل

  تا به حال فکر کرده اید که با یک تصور دوباره مدرن ، قهرمانان GTA در گذشته چه شکلی هستند؟ احتمالا نه. اما یک هنرمند با استعداد شخصیت های قدیمی زشت Tommy ، CJ ، Claude و Niko را به مدل های سه بعدی واقعی تبدیل کرده است.

  Kotaku بار دیگر برجسته استعدادهای هنرمند شخصیت حسین دیبا ، که ضد قهرمانان GTA III ، GTA: Vice City ، GTA: San Andreas و GTA IV را به همراه دختر جلد San Andreas ، Rochell بازآفرینی کرده است. le.

  دیبا قبلاً با CD Projekt Red ، Blizzard Entertainment ، WWE و موارد دیگر کار کرده است. مطمئن شوید که نمونه کارهای کار وی را در اینجا بررسی می کنید.

  با ترتیب زمانی بازی ها ، نسخه Diba از Claude ، بی صدا و جنایتکار بی صدا GTA III را که توسط بازیکن کنترل می شود ، بررسی کنید. GTA III که در سال 2001 منتشر شد ، در آن زمان احساس انقلابی کرد و از دید 2D سربار عناوین قبلی به 3D تغییر وضعیت داد.

  https://techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند

  بعدی ، تامی ویرچتی ، اوباش ، با صداگذاری ری لیوتا ، از GTA: Vice City - پرفروش ترین بازی از سال 2002 و هنوز هم یکی از موارد مورد علاقه شخصی من است.

  https://techbord.com شخصیت های GTA به عنوان واقع بینانه زنده شدند مدل های سه بعدی

  2004 شاهد انتشار GTA: San Andreas بودیم. داستان به دنبال گانگستر سابق کارل "CJ" جانسون در هنگام نبرد با افسر پلیس LSPD ، فرانک تنپنی ، به یاد ماندنی توسط ساموئل ال جکسون ابراز می شود.

  https://techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند

  سرانجام ، Niko Bellic از GTA IV 2008 وجود دارد. طراحی شخصیت اصلی Bellic بسیار پیشرفته تر از بقیه است ، گرچه هنوز هم جالب است که نسخه واقعی این جانباز جنگ به نظر می رسد.

   https://techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های 3D واقع گرایانه زنده شدند

  دیبا همچنین یک مدل سه بعدی از Rochell'le ، R & B / ایجاد کرده است خواننده هیپ هاپ از GTA: سان آندریاس که روی جلد بازی ظاهر می شود.

  https://techbord شخصیت های GTA .com به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شده اند

  دور از GTA ، بسیاری از تفریحات سه بعدی دیبا دیگر شامل این نسخه فوق العاده واقع گرایانه ، اگرچه رعب آور باشد ، از هومر سیمپسون.

خبرهای دیگر از بازی