خبر

 • تک بورد - شبیه ساز PS4 شروع به پیشرفت می کند ، می تواند صدها بازی را اجرا کند

  شبیه ساز PS4 شروع به پیشرفت می کند ، می تواند صدها بازی را اجرا کند
  4 روز و 7 ساعت قبل

  نکته ای که باید منتظرش بود: اگرچه هنوز در مراحل اولیه است ، اما با به روزرسانی قابل توجه اخیر Spine ، شبیه ساز PS4 برای لینوکس ، شبیه سازی PS4 قوت بیشتری گرفت. در حال حاضر ، می تواند بازی های دو بعدی را به طور شایسته اجرا کند ، و در حالی که به نظر می رسد اجرای عناوین انحصاری بزرگ سونی از طریق شبیه سازی هنوز دور از دسترس است ، چشم انداز حرکت رو به جلو خوش بینانه است. امیدوارم زمانی که Spine در نهای

  شبیه سازی PS4 شروع به واقعی شدن می کند. در اوایل ماه جاری ، یک به روزرسانی قابل توجه جدید برای پروژه منبع بسته امیدوار کننده به نام Spine وجود داشت ، شبیه ساز PS4 که بر روی لینوکس اجرا می شود و توسط devofspine کاربر Reddit در حال توسعه خصوصی است.

  اگرچه کار بر روی نرم افزار شروع شد چندی پیش ، با انتشار تا حدودی ترسناک در ژوئن 2019 ، پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه است. با توجه به devofspine ، در حال حاضر منبع باز می تواند خطرناک باشد ، زیرا دستیابی بیش از حد به کد به طور بالقوه مانع پیشرفت می شود. توسعه دهنده می گوید: "این می تواند تلاش را در چنین مراحل اولیه" کم کند ". با این حال ، انتظار می رود که این پروژه در آینده برای عموم باز شود.

  با این حال ، به نظر می رسد که Spine وعده های زیادی را نشان می دهد ، زیرا خود را پیش از پروژه شبیه ساز همزمان Orbital نشان می دهد. طبق این پست از Wololo.net ، Spine تقریباً با 1000 بازی مورد آزمایش قرار گرفته است و در اجرای حدود 35 درصد از آنها موفق بوده است ، در حالی که 40 درصد فقط می توانند معرفی بازی را نشان دهند و 25 درصد اصلاً اجرا نکرده اند. عناوین کوچکتر دو بعدی ، به ویژه ، از طریق شبیه سازی به خوبی کار می کردند. همه اینها در یک لیست سازگاری که با فایلهای شبیه ساز همراه است ، ثبت شده است.

  در ویدئوی بالا ، می بینیم که شبیه سازی کامل نیست ، زیرا برخی از عناصر متن دچار تحریف یا عدم " به هیچ وجه نمایش داده نمی شود با این وجود ، عملکرد آن مناسب به نظر می رسد ، با نرخ فریم پایدار ، نمایش دقیق اسپریت ها و صدای واضح.

  ستون فقرات مطمئناً به زمان بیشتری نیاز دارد ، زیرا هنوز اجازه نمی دهد تنظیمات سفارشی کنترل ها و فاقد رابط کاربری گرافیکی ، اما مطمئناً در اولین گام های خود موفق شده است به ابزار دیگری برای حفظ بازی ها به عنوان یک هنر تبدیل شود ، درست مانند سایر شبیه سازهایی که اکنون کاملاً قادر به اجرای کلاسیک های قدیمی از کنسول های معروف هستند. SNES ، Genesis ، PlayStation 1 و 2 و بسیاری دیگر.

خبرهای دیگر از بازی