خبر

 • تک بورد - شبیه ساز چمن زنی مخصوص کسانی است که قطع چمن را جدی می گیرند

  شبیه ساز چمن زنی مخصوص کسانی است که قطع چمن را جدی می گیرند
  18 روز و 20 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: هرچقدر که به نظر احمقانه به نظر می رسد ، بدون شک در آنجا افرادی وجود دارند که از شبیه ساز چمن زنی لذت می برند (فقط ببینید محبوبیت سری Farming Simulator چیست). و واقعاً ، این بازی براساس تریلری که ناشر Curve Digital در اوایل امروز منتشر کرده ، بسیار خوب به نظر می رسد.

  Goat Simulator هنگام راه اندازی در سال 2014 مانند اوج تقلید شبیه سازی احساس می شد ، اما همانطور که مشخص شد ، این فقط نوک کوه یخ بود. ورودی های بعدی در ژانر از جمله Job Simulator ، PC Building Simulator و PowerWash Simulator علاقه علاقه مندان را به خود جلب کرد و اکنون ما سیم کارت دیگری را در اختیار شما قرار داده ایم که به شکلی دقیق در این گروه عجیب قرار می گیرد.

  شبیه ساز چمن زنی دقیقاً همان چیزی که به نظر می رسد - یک بازی در سبک سیم کارت متمرکز بر چمن زنی. بازیکنان "از طریق مجموعه ای از ماشین های چمن زنی مجاز جهانی واقعی از مارک هایی مانند Toro و SCAG" زیبایی و جزئیات چمن زنی در بریتانیا را تجربه خواهند کرد (جان دیر به طور محسوسی غایب است).

  شی این بازی ، جدا از فقط برش دادن حیاط های تصادفی ، شروع و مدیریت تجارت مراقبت از چمنزار خود است.

  به دنبال شبیه ساز Lawn Mowing Simulator باشید تا در 10 آگوست در Steam و Xbox Series X / S رها شود. هنوز قیمت گذاری نشده است اما با توجه به نیاز سیستم در Steam ، برای اجرای آن به یک کامپیوتر نیمه مناسب احتیاج دارید. به عنوان مثال ، اگر شما با یک سرعت ثابت 60 فریم در ثانیه در 1080p با تنظیمات گرافیکی بالا عکس می گیرید ، حداقل به Intel Core i7-6950X / AMD Ryzen 7 1700X ، 8 گیگابایت رم و GeForce GTX 2060 Super / Radeon RX 5700XT.

  Found یکی از ویژگی های TechSpot است که در آن موارد هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از بازی