خبر

 • تک بورد - شبیه سازی Pokémon Go Niantic هری پاتر: جادوگران متحد در حال خاموش شدن است

  شبیه سازی Pokémon Go Niantic هری پاتر: جادوگران متحد در حال خاموش شدن است
  5 روز و 9 ساعت قبل

  اگرچه Pokémon Go نیانتیک پس از عرضه در سال 2016 به موفقیت جهانی دست یافت، اما هری پاتر: جادوگران متحد، عنوانی بسیار مشابه که توسط این شرکت در سال 2019 منتشر شد، هرگز به محبوبیت خود نزدیک نشد. به این ترتیب، در کمتر از دو ماه دیگر بسته خواهد شد.

  هری پاتر: جادوگران متحد، مانند پوکمون گو، یک بازی واقعیت افزوده است که در J.K. دنیای جادوگران رولینگ و با تمرکز بیشتر روی داستان. نیانتیک اعلام کرده است که در تاریخ 6 دسامبر 2021 از اپ استور، گوگل پلی و گلکسی استور حذف خواهد شد و بازیکنان دیگر نمی توانند از آن تاریخ خریدهای درون بازی انجام دهند.

  Niantic در بیانیه‌ای نوشت: «همه بازی‌ها قرار نیست برای همیشه دوام بیاورند». "هدف ما... این بود که جادوی دنیای جادوگری را برای میلیون‌ها بازیکن زنده کنیم که بیرون می‌رفتند و محله‌هایشان را کاوش می‌کردند. ما با هم این کار را انجام دادیم و یک داستان روایی دو ساله ارائه کردیم که به زودی تکمیل می‌شود. "

  همه ویژگی‌ها و سرورهای بازی در تاریخ 31 ژانویه 2022 خاموش خواهند شد، همانطور که انجمن انجمن و همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با آن خاموش خواهند شد.

  استفاده از آن می‌تواند به بازی ادامه دهد. تا پایان ژانویه، و Niantic رویدادهای درون بازی را در طول این ماه و دسامبر اضافه می کند. همچنین چندین تغییر در گیم پلی، از جمله حذف سقف ارسال و باز کردن هدایا وجود خواهد داشت.

  Niantic هرگز نگفته است که چرا Harry Potter: Wizards Unite در حال بسته شدن است. از زمان انتشار، این بازی در سایه Pokémon Go زندگی کرده است، و در حالی که این شرکت هرگز آمار رسمی کاربران را فاش نکرد، بازی جدیدتر 319000 رتبه در فروشگاه Play دارد در حالی که Pokémon Go تقریبا 15 میلیون امتیاز دارد.

خبرهای دیگر از بازی