خبر

 • تک بورد - سیگار کشیدن فیلم های X X Series جعلی است. مایکروسافت هشدار می دهد دود بخار به کنسول های خود نریزد

  سیگار کشیدن فیلم های X X Series جعلی است. مایکروسافت هشدار می دهد دود بخار به کنسول های خود نریزد
  چند ثانیه قبل

  Facepalm: تعجب آور است که هنوز هم بسیاری از افراد به یادآوری این مسئله نیاز دارند: هر آنچه را در اینترنت می بینید باور نکنید. چند فیلم ویروسی از Xbox Series X جدید که باعث دود می شود پس از مشخص شدن اثر به راحتی با دمیدن دود بخار به پایین کنسول ، جعلی خوانده می شود.

  حداقل دو فیلم نشان می دهد که دود غلیظی از سوراخ های بالای خروجی Xbox Series X در حال برخاستن است ، برای نگرانی برخی از خریداران دستگاه جدید مایکروسافت کافی بود ، اما بینندگان چشم عقاب اظهار داشتند که دود به طور مشکوکی شبیه به نوع تولید شده توسط بخارها و سیگارهای الکترونیکی.

  همان ... pic.twitter.com/QcnWY9VQBF

  - Arek Adamowicz (@ Arek_Adamowicz) 11 نوامبر 2020

  Xbox Studio ، Xbox حساب خبری ، تئوری را به آزمون بگذارید. این آزمایش فیلم های اصلی را کاملاً تکرار می کند ، دود مکش می شود و قسمت بالای آن خارج می شود. برخی از پوسترهای ویدیوی اصلی ادعا می کردند XBSX پس از ظاهر شدن دود ، خود را خاموش کرده است. Xbox Studio نشان می دهد که وقتی کنسول خاموش است و طرفداران با سرعت کم متوقف می شوند ، دود برای مدت کوتاهی همچنان افزایش می یابد.

  CANSADO de las FAKE NEWS. از فیلم و ویدیو MIO explicando porque es Fake lo de la consola "Quemada " y como han logrado este efecto incluso estando la consola "APAGADA " pic.twitter.com/LfXzIBSu6N

  - Xbox Studio (XboxStudio ) 11 نوامبر 2020

  مایکروسافت با انتشار یک توییت به ویدیوها پاسخ داده است: "ما نمی توانیم باور کنیم که باید این حرف را بزنیم ، اما لطفا دود Vape را به X X Series X خود وارد نکنید." با این حال اضافه کرد که همه گزارشات مربوط به ایمنی محصول را جدی می گیرد و در ادامه بررسی خواهد شد.

  قدرت Xbox Series X به این معنی است که می تواند کاملاً خوشمزه شود ، بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد آن به خاطر داشته باشید برای قرار دادن آن ، اما به نظر می رسد مایکروسافت دیگر با یک سناریوی کابوس حلقه سرخ مرگ روبرو نیست. و با فرض اینکه به سیگار اعتیاد پیدا نکند ، XBSX پر از دود بخار پمپاژ ایده خوبی نیست.

  مشکلات عادی Xbox Series X وجود دارد ، به طور معمول با هر فناوری جدید تولید انبوه. برخی از کاربران متوجه شده اند که درایو دیسک صدایی شبیه مسلسل ایجاد می کند ، در حالی که مایکروسافت پس از خراب شدن مکرر و نمایش نقاط سبز در صفحه ، جایگزین کنسول یک خریدار بریتانیایی شده است. اکنون به یک مسلسل مکانیکی یا یک مترونوم تبدیل شده است .. شروع عالی برای نسل بعدی! قبلاً هرگز با Xbox هیچ مشکلی نداشته اید ..XboxSupport pic.twitter.com/N85LjyHn0b

  - رایان (RWillows) 10 نوامبر 2020

خبرهای دیگر از بازی