techbord.com سیم کارت کارت

چیزی که باید منتظر آن بود: وقتی بازیکنان به واقع گرایی در بازی های ویدیویی فکر می کنند ، ذهن آنها احتمالاً به سمت عناوینی مانند Kingdom Come: Deliverance یا سری ARMA می رود. با این حال ، توسعه دهندگان پشت کارت سیم کارت Poker Club آینده ، احساس می کنند که باید در آن میز نیز صندلی داشته باشند. برای تحقق این هدف ، Ripstone Games تصمیم گرفته است که جلوه های ردیابی اشعه در زمان واقعی را به بازی اضافه ک

از آنجایی که این بازی که بیشتر به صورت اول شخص برگزار می شود ، "همه گیرترین شبیه ساز پوکر" است که تاکنون ایجاد شده است ، شاید جای تعجب نیست که Ripstone از فناوری بصری نسل بعدی پشتیبانی می کند.

ما مطمئن نیستیم که دقیقاً چند ویژگی ردیابی شده در Poker Club وجود دارد ، اما مدیر بازی Phil Gaskell می گوید بازیکنان حداقل می توانند انتظار بازتاب و سایه های زمان واقعی را داشته باشند. برخی از این جلوه ها را می توانید از طریق گیم پلی بازی در بالا مشاهده کنید.

از آنجا که Gaskell فضای داخلی پر زرق و برق کمتری را برای راهپیمایی انتخاب کرده است ، ویژگی های ردیابی اشعه Poker Club واقعاً از بین نمی رود قدم ها با این حال ، برش چوبی براق اطراف لبه بیرونی میز بازی مطمئناً زیبا به نظر می رسد ، مخصوصاً که حرکات دستان بازیکنان و کارتها را منعکس می کند.

 https://techbord.com سیم کارت کارت آینده

به طور خاص ، بازتاب ها و سایه های ردیابی شده اشعه در PS5 و Xbox Series X نیز در دسترس باشد. نه فقط رایانه شخصی.

Poker Club انواع مختلفی از بازی را برای شما فراهم می کند ، و مجموعه ای زیادی از تنظیمات را برای بازی در اختیار شما قرار می دهد - هر کدام دارای ویژگی های خاص ، موسیقی متن ، نور و سبک میز خاص خود هستند. در گیم پلی گیم پلی بالا ، فضای داخلی باشگاه به دنبال ایجاد زیبایی 80 ساله است ، چراغ های نئون ، مبلمان "جسورانه" ، نور داخلی نرم و البته چراغ گدازه روی میز.

من خودم هیچ شخصیتی در زمینه پوکر ندارم ، بنابراین بیشتر ترفندها ، استراتژی ها و حرکات نمایشی در نمایش گیم پلی گاسکل به ذهنم خطور می کرد. با این حال ، اگر از بازی های ورق خود اطلاع دارید ، حتماً هنگام راه اندازی Poker Club از 19 نوامبر توجه داشته باشید.

انتظار می رود این نسخه روی کنسول های کنونی و نسل بعدی منتشر شود (علاوه بر به رایانه) اما Ripstone Games هنوز قیمت اعلام نکرده است.

سیم کارت کارت "Poker Club " شامل بازتاب ها و سایه های ردیابی شده اشعه ای خواهد بود
gaming/سیم-کارت-کارت-poker-club-شامل-بازتاب-ها-و-سایه-های-ردیابی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.