خبر

 • تک بورد -

  "سیستم نگرش" Guerrilla وعده می دهد که به NPC های Horizon Forbidden West "شخصیت" می بخشد.
  16 روز و 14 ساعت قبل

  در حالی که تنها چند ماه تا انتشار Horizon Forbidden West باقی مانده است، توسعه دهنده Guerrilla Games به وبلاگ PlayStation رفت تا طرفداران را به روز کند و برخی از جنبه های حیاتی جهان سازی را که در حال توسعه است توضیح دهد. جدا از ایجاد محیط هایی که بازیکنان می توانند کاوش کنند، Guerrilla زمان زیادی را صرف کرده است تا این تنظیمات واقعی و زنده به نظر برسد.

  Espen Sogn طراح اصلی Guerrilla's Living World توضیح می دهد که آنها با پیاده سازی یک سیستم crowd که باعث می شود شخصیت های غیرقابل بازی (NPC) به روش های منطقی عمل کنند، جهان را غوطه ورتر می کنند. در بازی. این سیستم همه چیز را از مسیرهایی که NPC طی می‌کند تا نحوه حمل اقلام را دیکته می‌کند. Sogn می‌گوید: "هر NPC غیر جنگی در Horizon Forbidden West بخشی از یک سیستم جمعی است." "در آن سیستم، می‌توانید قوانینی مانند واکنش‌ها، مسیرهای پیاده‌روی و انیمیشن‌های دیگر ایجاد کنید. سپس سیستم نگرش را نیز داریم که شخصیت را تعیین می‌کند. این بدان معناست که ما می‌توانیم افراد منحصربه‌فردی ایجاد کنیم که مانند افراد در جهان رفتار می‌کنند. "

  بنابراین به جای داشتن یک مجموعه ساده از NPCهای برش کوکی که فقط از نظر ظاهری قابل تشخیص هستند، هر کدام دارای شخصیت منحصر به فردی خواهند بود که توسط سیستم نگرش و تأثیرات فرهنگی تعریف می شود. به عنوان مثال، برخی از قبیله‌ها اجتماعی‌تر هستند، بنابراین ممکن است آنها را در حال انجام حرکاتی مانند پنج بالا مشاهده کنید. گروه‌های دیگر ممکن است سرکوب‌تر باشند و حرکات اجتماعی آشکار را برای مواقعی که احساس امنیت می‌کنند، حفظ می‌کنند، مانند زمانی که در روستای خود هستند.

  https://techbord.com

  ما شاهد بوده ایم که توسعه دهندگان دیگری در گذشته با درجات متفاوتی از موفقیت، از سیستم های جمعی رفتاری استفاده کرده اند. Assassin's Creed و Cyberpunk 2077 بلافاصله به ذهن متبادر می‌شوند، اما هیچکدام به این احساس دست پیدا نکردند که هر NPC منحصربه‌فرد است. اینکه آیا Guerrilla سس مخفی را برای کار کردن همه چیز کشف کرده است یا خیر، باید مشخص شود، اما ما زمان زیادی برای کشف کردن آن نداریم.

  Horizon Forbidden West در 18 فوریه 2022 برای PS4 و PS5 عرضه می شود. .

خبرهای دیگر از بازی