techbord.com سیستم موردنیاز Cyberpunk 2077 سرانجام در اینجا موجود است

بسیار پیش بینی شده: سومین (اما نه نهایی) Cyberpunk 2077 اطلاعات مربوط به Night City Wire امروز افت کرده و جزئیات جدید و پر آبجویی درباره این بازی به ما داده است. ما با نگاهی عمیق تر به مناطق مختلف Night City و باندهای مربوطه نگاهی انداختیم و - شاید از همه مهمتر برای ما علاقه مندان به رایانه شخصی - سرانجام می دانیم برای اجرای Cyberpunk 2077 به چه نوع دکل هایی نیاز داریم 19 نوامبر

ما در اینجا بر روی نیازهای سیستم تمرکز خواهیم کرد زیرا مسلماً اطلاعاتی که بازیکنان رایانه طولانی مدت منتظر مانده اند. قبل از اینکه آنها را لیست کنیم ، یک نکته سریع ارائه می دهیم: برخی از خوانندگان ما خوشحال خواهند شد که می دانند ، در حالی که ویندوز 10 سیستم پیشنهادی برای بازی 2077 است ، اما در ویندوز 7 بسیار خوب اجرا می شود.

اکنون ، به حداقل نیازها:

پردازنده: Intel Core i5-3570K یا AMD FX-8310 حافظه: 8 گیگابایت RAM گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 یا AMD Radeon RX 470 DirectX: نسخه 12 ذخیره سازی: 70 گیگابایت فضای موجود یادداشت های اضافی: SSD توصیه کرد

این سخت افزارها به طرز شگفت انگیزی تقاضای سخت افزاری متوسطی برای بازی با جزئیات و چگالی Cyberpunk 2077 دارند.

 https://techbord.com سیستم موردنیاز Cyberpunk 2077 سرانجام اینجاست

بسیاری از بازی ها با گرافیک ضعیف تر و دنیای کوچکتر ، از بازیکنان سطح پایین بسیار بیشتر از بازیکنان درخواست می کنند ، بنابراین خوشحالم که می بینم CD Projekt Red بهینه سازی را جدی می گیرد (البته ، مطمئناً باید 2077 را بازی کنیم و معیار خود را بنچمارک کنیم).

اکنون ، به پیکربندی سخت افزار توصیه شده ation:

پردازنده: Intel Core i7-4790 یا AMD Ryzen 3 3200G حافظه: 12 گیگابایت RAM گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060 یا AMD Radeon R9 Fury DirectX: نسخه 12 ذخیره سازی: 70 گیگابایت فضای موجود

Cyberpunk 2077 نیازهای توصیه شده به همان اندازه چشمگیر هستند. این روزها دستیابی به 12 گیگابایت RAM بسیار آسان است و GTX 1060 یکی از رایج ترین پردازنده های گرافیکی است.

همچنین می خواهید یک SSD برای اجرای Cyberpunk 2077 در تنظیمات توصیه شده خود استفاده کند ، هرچند که در لیست بالا ذکر نشده است (اما در انتهای فیلم Night City Wire 3 ذکر شده است).

https://techbord.com سیستم موردنیاز Cyberpunk 2077 سرانجام اینجاست

اینطور نیست که اگر بازی را روی یک بازی اجرا کنید بوت نمی شود هارد درایو با تنظیمات بالاتر ، اما به نظر می رسد CD Projekt Red احساس می کند که SSD برای داشتن یک تجربه روان از گیم پلی آن به اندازه کافی مهم است و این یک نیاز رسمی را تضمین می کند.

و دلیل این امر دشوار نیست. توسعه دهنده از همان ابتدا گفته است که Cyberpunk 2077 یک RPG جهان باز بسیار گسترده و بدون صفحه بارگیری است (جلوگیری از بارگیری مجدد مرگ و مسافرت سریع). با در نظر داشتن این مسئله ، کاهش چالش در پنجره و حفظ کیفیت رسم کیفیت درایوهای چرخشی 7200 دور در دقیقه با سرعت کم ، احتمالاً یک چالش فنی است.

 https://techbord.com سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 سرانجام اینجاست

همانطور که معمولاً در لیست های حداقل و توصیه شده مورد نیاز است ، آن " مشخص نیست که CD Projekt Red در اینجا چه فرمت و وضوح را هدف قرار داده است. ما برای توضیح به استودیو خواهیم رسید ، اما فرض می کنیم که هر دو لیست با گیم پلی 1080p و 30 FPS هدف قرار گرفته اند. فقط با تنظیمات مختلف (و البته بدون RTX).

اگر می خواهید هم اکنون در قطار تبلیغاتی Cyberpunk 2077 بپردازید ، بازی تقریباً در هر دیجیتال ناشر-agnostic برای پیش سفارش در دسترس است storefront: GOG ، Steam و The Epic Games Store ، به نام چند مورد.

این مبلغ 60 دلار به شما تعلق می گیرد ، اما اگر نمی خواهید پول نقد را زود جمع کنید ، انجام ندهید t fret - هیچ محتوای درون بازی ای در پشت پاداش های پیش خرید قفل نخواهد شد.

سیستم موردنیاز Cyberpunk 2077 سرانجام در اینجا موجود است
gaming/سیستم-موردنیاز-cyberpunk-2077-سرانجام-در-اینجا-موجود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.