خبر

 • تک بورد - سیستم عامل جدید سونی PS5 می تواند بازی های شما را کمی سریعتر کند

  سیستم عامل جدید سونی PS5 می تواند بازی های شما را کمی سریعتر کند
  5 روز و 1 ساعت قبل

  افزایش نرخ فریم چقدر بزرگ است؟ آزمایشات به سطح صدک می رسد.
  آخرین بروزرسانی سیستم عامل سیستم عامل PS5 سونی باعث می شود برخی بازی ها حداقل در سناریوهای خاصی کمی سریعتر اجرا شوند. در یک ویدئوی جدید Digital Foundry ، مشخص شد که عملکرد ضعیف - که بر مدل عرضه سری 1000 کنسول تأثیر می گذارد و نسخه 1100 سری اخیرا منتشر شده است - باعث می شود بازی های خاصی تا سه درصد سریعتر اجرا شوند.

  ریچارد لیدبتر ، بنیانگذار Digital Foundry ، تست های عملکرد را در Control Ultimate Edition و Devil May Cry 5 Special Edition با استفاده از سیستم عامل PS5 که قبلاً منتشر شده بود ، به عنوان معیاری در برابر به روز رسانی نرم افزار سیستم در حال حاضر سپتامبر مقایسه کرد. ضبط ویدئویی همراه با ویدئو صحنه های برش DMC5SE و حالت عکس Control (که نرخ فریم بازی را باز می کند ، با سرعت 30 فریم در ثانیه در حین بازی) با نوسان 1-2 فریم در ثانیه بیشتر در PS5 با استفاده از سیستم عامل جدیدتر نشان داد.

  در طول آزمایشات خود ، لیدبتر گفت که هر بازی 1 تا 3 درصد سریعتر با 1 درصد خطا اجرا می شود. وی افزود که به نظر می رسد ردیابی اشعه و نرخ فریم باز شده "جزء مشترک" در وقوع آنها باشد. Digital Foundry به هیچ بازی دیگری اشاره نکرده است که نرخ فریم آن کمتر از 60 فریم در ثانیه باشد ، زیرا کنسول قدرتمند PS5 دارای بسیاری از آن ها نیست. این امر به تفسیر این موضوع می پردازد که چقدر این به روزرسانی سیستم عامل به طور کلی در بازی های PS5 باز می شود.

  خواندن بیشتر

  مایکروسافت: "پردازش سیستم" 10 درصد از زمان GPU Xbox One را اشغال می کند

  اگرچه عملکرد سریعتر بازی ها برای به روزرسانی سیستم از نظر سخت افزاری غیر معمول به نظر می رسد ، اما سیستم عامل جدید سونی تنها آخرین نمونه است. مایکروسافت در ابتدا Xbox One اصلی را در سال 2013 با 10 درصد از کل زمان پردازش GPU دستگاه برای "پردازش سیستم" اختصاص داد ، که فضا را برای ادغام اجباری Kinect و همچنین ویژگی پرش سخت افزار بین برنامه ها ، حالت Snap اختصاص داده بود.

  نمایندگان Sony بلافاصله به س questionsالات مربوط به آخرین به روزرسانی سیستم عامل PS5 و تأثیر آن بر عملکرد بازی پاسخ نمی دهند.

خبرهای دیگر از بازی