خبر

 • تک بورد - سیاست بازپرداخت دو ساعته Steam یک توسعه دهنده مستقل را مجبور به وقفه می کند

  سیاست بازپرداخت دو ساعته Steam یک توسعه دهنده مستقل را مجبور به وقفه می کند
  25 روز و 9 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: سیاست بازپرداخت Steam از زمانی که برای اولین بار معرفی شد هم مورد ستایش و هم بحث برانگیز بود ، اما اعلامیه یک توسعه دهنده مستقل دیروز نشان دهنده یک مورد شدید جدید از نحوه مجازات توسعه دهندگان است. توانایی بازپرداخت هر بازی به هر دلیلی در محدوده دو ساعته بازی ، ظرف دو هفته پس از خرید آن ، مطمئناً برای مشتریان خوب است ، اما آیا یک سیاست همه جانبه کار درستی است؟

  دیروز الکساندر رشتنیکوف ، که Emika Games را اداره می کند ، اعلام کرد که از توسعه بازی استراحت می کند ، ظاهراً به دلیل پول کمی که از آخرین بازی خود کسب کرده است - تابستان \ '58 به در اعلامیه ، Reshetnikov خاطرنشان کرد که تعداد زیادی از مشتریان بازی را خریداری کرده اند ، آن را در کمتر از دو ساعت به پایان رسانده و سپس آن را بازپرداخت کرده اند. " او گفت. "از آنجا که من شرایطی برای انجام کار جدید ندارم ، باید کار دیگری انجام دهم. " علی رغم تعداد زیاد بازپرداختهای که Reshetnikov گزارش داده است ، صفحه Steam تابستانی \ '58 تا این لحظه نشان می دهد که این صفحه بسیار مثبت است رتبه بندی از تقریبا 300 نظر.

  دوستان! از حمایت شما متشکریم! من توسعه بازی را برای مدت نامحدود ترک می کنم تا افکار خود را جمع آوری کنم. pic.twitter.com/q93NxWjyUI

  -EMIKA_GAMES (EmikaGames) 26 آگوست 2021

  Emika Games در بازی های ترسناک کوتاه تخصص دارد و توضیحات مربوط به تابستان 58 در میانه راه در صفحه Steam آن دارای یادداشت هایی است زمان تخمین 90 دقیقه Reshetnikov در توییت بعدی خود برای قدردانی از حمایت بازیکنان از زمان اعلام وقفه خود ، گفت که نمی خواهد بازی های خود را به طور مصنوعی افزایش دهد تا محدودیت بازپرداخت دو ساعته Steam را برآورده کند. وی نوشت: "فکر می کنم متوجه شده اید که بازی های من شبیه فیلم های کوتاه هستند." از آن زمان ، نظرات در صفحه Steam بازی در حمایت از توسعه دهنده ظاهر شده است.

  صفحه فروشگاه تابستان \ '58 را به عنوان یک شبیه ساز پیاده روی و یک تریلر روانشناختی درباره یک وبلاگ نویس ویدیویی که تحقیق می کند ، توصیف می کند. ویرانه های اردوگاه کودکان شوروی 50 سال پس از وقوع یک سری قتل در آنجا.

  دوستان! من واقعاً از چنین حمایتی شوکه شده ام! من انتظار نداشتم که بسیاری از مردم از من حمایت کنند! pic.twitter.com/z70VYbfg73

  - EMIKA_GAMES (EmikaGames) 27 آگوست 2021

  در آوریل ، توسعه دهنده بازی Before Your Eyes ، که در حال حاضر دارای امتیاز فوق العاده مثبت در Steam است ، یک کاربر را صدا کرد که یک نظر مثبت گذاشته بود اما به دلیل اختصار آن را پس داد. بل مسکس ، طراح و برنامه نویس اصلی ، در توییتی گفت: "بله ، ما یک بازی کوتاه ساختیم. من فکر می کنم باید بازیهای کوتاه بیشتری وجود داشته باشد. من فکر می کنم بازیهای کوتاه به دلیل ارائه یک تجربه شگفت انگیز بازپرداخت نمی شوند." کسی که نظر را ترک کرد ، توییت را دید و کمی بعد بازی را دوباره خرید و عذرخواهی کرد.





خبرهای دیگر از بازی