خبر

 • تک بورد - سگا پنج بازی کلاسیک Sonic the Hedgehog را در یک مجموعه جدید با نام Sonic Origins قرار داده است

  سگا پنج بازی کلاسیک Sonic the Hedgehog را در یک مجموعه جدید با نام Sonic Origins قرار داده است
  19 روز و 22 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: سگا به عنوان بخشی از جشن 30 سالگی خود از Sonic the Hedgehog مجموعه جدیدی را اعلام کرد که چندین ماجراجویی اولیه حق رای دادن را در یک بسته واحد قرار داده است. بازی Sonic Origins که قرار است سال آینده به بازار عرضه شود شامل Sonic the Hedgehog، Sonic the Hedgehog 2، Sonic CD، Sonic the Hedgehog 3 و Sonic & Knuckles خواهد بود. اگر فرصت بازی این کلاسیک ها را در دهه 90 از دست د

  طلسم آبی فازی Sega در کمک به شرکت در رقابت با رقیب نینتندو در دوره کنسول 16 بیتی نقش مهمی داشت. جوجه تیغی سرعتی در اواسط سال 1991 به صحنه آمد و گیمرهایی با گیم پلی سریع را به هیجان آورد ، که امثال آنها هنوز هم تحت تأثیر قرار می گیرند. Sonic 2 بیشتر شبیه همین بود و در یک موسیقی متن عالی در کنار گرافیک صیقلی و کنترلهای تصفیه شده می آمیزد.

  Sonic CD بعدی در اواخر سال 1993 برای سیگا سی دی ، یک وسیله جانبی اضافی برای روایت آفرینش در انجیل. این بازی شبیه اولین بازی از این سری بود ، اما دارای یک عنصر منحصر به فرد سفر در زمان بود. Sonic 3 و Sonic & Knuckles در ابتدا قرار بود یک بازی واحد باشند ، اما به دلیل محدودیت زمانی و مالی از هم جدا شدند.

  ارائه سگا "Sonic Central" همچنین از بازسازی Sonic رونمایی کرد رنگهایی به نام Sonic Colors: Ultimate که در تاریخ 7 سپتامبر منتشر می شود.

  به ما گفته شده است که Sonic Origins دارای محتوای اضافه شده خواهد بود و در جدیدترین سیستم عامل ها در دسترس خواهد بود و اطلاعات بیشتر بعداً به اشتراک گذاشته می شود در این سال.

  ماجراجویی بعدی سونیک در صفحه نمایش بزرگ ، قرار است در 8 آوریل 2022 به سینماها بیاید و با تیلز و بند انگشت های جانبی همراه خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی