خبر

 • تک بورد - سگا در NFT های بازی

  سگا در NFT های بازی "آنچه که توسط کاربران پذیرفته خواهد شد" را در نظر می گیرد


  16 روز و 6 ساعت قبل

  «اگر این امر به عنوان پول‌سازی ساده تلقی شود، سگا مایل است... ادامه ندهد».

  مطالعه بیشتر

  اولین برنامه های NFT یوبی سافت بی معنی است. در حالی که Ubisoft تنها ناشر معروفی است که تاکنون آیتم‌های NFT درون بازی را عرضه کرده است، همه از Square Enix گرفته تا EA و Take-Two سطوح مختلفی از اشتیاق خود را نسبت به این ایده ابراز کرده‌اند. حتی برندهای قدیمی بازی مانند کونامی و آتاری از NFT ها به عنوان راهی برای پول نقد سریع از طریق مجموعه های دیجیتالی نادر مصنوعی استفاده کرده اند.

  بنابراین، زمانی که سگا از پرسش و پاسخ مدیریتی اخیر استفاده کرد تا موضع بسیار شک‌آمیزتری در مورد شیدایی NFT صنعت اتخاذ کند تا حدودی قابل توجه بود. بازی های آن این شرکت گفت که «می‌خواهد آزمایش‌های مختلفی را امتحان کند، و ما قبلاً مطالعات و ملاحظات مختلفی را در این فضا آغاز کرده‌ایم، از جمله بازی‌های به اصطلاح «بازی برای کسب درآمد».

  عملاً در حال انجام است. با همین حال، سگا اذعان کرد که «کاربرانی هستند که در این مرحله واکنش‌های منفی نشان می‌دهند» به استفاده از NFT در بازی‌ها. سگا با استناد به «عناصر منفی» نامشخص، مستقیماً گفت که باید «به دقت ارزیابی کند... چه چیزی توسط کاربران پذیرفته می‌شود و چه چیزی نمی‌پذیرد».

  تبلیغات

  ادامه مطلب

  S.T.A.L.K.E.R. 2 توسعه دهنده به سرعت برنامه های NFT را پس از نارضایتی طرفداران لغو می کند. همانطور که شرکت ها کنار می روند، Sega دارای بینش شگفت انگیزی در مورد سطح خشم مردمی است که بسیاری از بازیکنان درباره ایده شرکت های بازی سازی که NFT ها را در محصولات خود ادغام می کنند، ابراز کرده اند. S.T.A.L.K.E.R. 2: GSC Game World توسعه دهنده Heart of Chernobyl برنامه های خود برای فروش طیف گسترده ای از NFT های درون بازی را پس از تنها یک روز اعتراض طرفداران پس از اعلام آن لغو کرد. و پلت فرم چت بازی Discord به سرعت از اشاره صرف ادغام NFT در ماه نوامبر عقب نشینی کرد و گفت که "در حال حاضر، ما بر روی محافظت از کاربران در برابر هرزنامه، کلاهبرداری و کلاهبرداری تمرکز کرده ایم. Web3 دارای بسیاری از موارد خوب است، اما ما نیز مشکلات زیادی دارد. باید در مقیاس خود کار کنیم."

  به‌نظر می‌رسد سگا به‌جای تحمل واکنش‌های شدید طرفداران پس از این واقعیت، به دقت بررسی می‌کند که آیا ارزش آن را دارد که این مفهوم را در وهله اول بر روی عموم مردمی که تا حد زیادی تمایلی به آن ندارند، پیش ببرد. و حتی اگر سگا مقداری پتانسیل سود از عرضه NFT پیدا کند، این شرکت می‌گوید که فکر می‌کند این درآمدها ممکن است ارزش عکس‌برداری عمومی همراه با آن را نداشته باشد.

  "اگر [NFTها] به ما کمک کنند، این موضوع را بیشتر در نظر خواهیم گرفت. سگا در پرسش و پاسخ گفت: ماموریت "Constantly Creating, Forever Captivating". "اما اگر به عنوان یک پول درآوردن ساده تلقی شود، من می خواهم تصمیم بگیرم که ادامه ندهم."


  تگ ها:

  بازی , آنچه , توسط , کاربران , پذیرفته , خواهد , گیرد


  v 6
خبرهای دیگر از بازی