خبر

 • تک بورد - سگا با مایکروسافت برای ساخت «Super Game» در Azure همکاری می کند

  سگا با مایکروسافت برای ساخت «Super Game» در Azure همکاری می کند
  3 روز و 12 ساعت قبل

  سگا و مایکروسافت این هفته شراکت جدیدی را اعلام کردند که در آن سگا بازی‌هایی را بر روی پلتفرم ابری Azure مایکروسافت می‌سازد. به نظر می رسد که این گام بعدی در برنامه قبلی سگا برای یک ابتکار \"Super Game\" باشد.

  این اعلامیه روز دوشنبه در کانال مطبوعاتی سگا منتشر شد. به طور خاص، سگا می گوید که از پلتفرم Azure مایکروسافت برای ساخت بازی های مقیاس بزرگ و جهانی در یک "محیط توسعه نسل بعدی" استفاده می کند.

  "Super Game" ابتکار سگا برای ساخت بازی‌های نوآورانه با تمرکز بر "جهانی" "آنلاین" "جامعه" و "استفاده از IP". آخرین باری که سگا به "Super Game" اشاره کرد در ارائه نتایج خود در ماه مه گذشته، برای سال مالی منتهی به مارس 2021. این اسلاید "Super Game" را به عنوان یک برنامه پنج ساله برای ساخت بازی هایی با قابلیت "گسترش جهانی" نشان داد.

  این اسلاید و اعلامیه اخیر سگا چیز زیادی در مورد "Super Game" نمی گوید، اما به نظر می رسد سگا می خواهد بازی های بزرگتری بسازد. همیشه از نظر فناوری و طیف بازیکنان. اگر اینطور باشد، فکر می‌کند که می‌تواند از فناوری ابری برای این کار استفاده کند. سگا به طور خاص به خدمات ابری و 5G اشاره می‌کند.

  شاید بازی‌های برنامه‌ریزی‌شده سگا می‌توانند روی ابر اجرا شوند یا به سادگی می‌خواهند از Azure برای کمک به توسعه بازی‌های بزرگ‌تر استفاده کنند. صفحه توسعه بازی Azure در حال حاضر شرکت هایی مانند Mojang، Pearl Abyss، Wizards of the Coast، Rare، 343 Industries، و Tencent و شرکت های تابعه آن را در خود جای داده است.

  اگرچه سگا به طور سنتی به عنوان سازنده بازی های بازی ژاپنی شناخته می شود. و بازی های کنسولی، این شرکت چندین بار با مایکروسافت در زمینه بازی همکاری کرده است که به دهه 1990 باز می گردد. سگا از روزهای ویندوز 95 بازی های خود را به ویندوز منتقل می کرد - زمانی که هنوز کنسول های بازی خود را می ساخت (بر خلاف سونی امروزی). امروزه به عنوان ناشر برجسته بازی های استراتژی و شبیه سازی رایانه های شخصی شناخته می شود. Dreamcast، آخرین کنسول سگا، نسخه سفارشی شده سیستم عامل Windows CE مایکروسافت را اجرا می کند. افسانه حتی می‌گوید سگا می‌خواست اولین کنسول ایکس‌باکس مایکروسافت با بازی‌های Dreamcast سازگار باشد (اگر هیچ چیز دیگری وجود نداشته باشد، کنترل‌کننده Xbox طرح‌بندی دکمه‌های سگا را به ارث برده است).

خبرهای دیگر از بازی